Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti éreztetek valami mást...

Ti éreztetek valami mást abban a hónapban, amikor összejött a baba?

Figyelt kérdés

Vagy minden úgy volt,mintha a mensi jönne meg?

Hasfájás,görcsök,hátfájás stb.


2013. okt. 29. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem sose voltak pms tünteteim.

Akkor vettem észre,mikor fájt a hátam,és rossz volt hason feküdni.ez mensi előtt egy héttel volt.nemjött meg 2nap múlva pozitívat teszteltem.most fél éves a lurkó

2013. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én éreztem, hogy valami más. Már a 20. ciklusnapomtól görcsöltem, ami sosem jellemző rám, +ami legelőször feltűnt,hogy minden szagot olyan erősen érzek. Így kezdődött tehát a 20. naptól, most a 30. napon vagyok, már van hányinger is, émelygés is. 24 - én volt először pozitív délután.
2013. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja a 24-e az pont a 24- vagy 25. ciklusnapom volt.
2013. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia. Sokat kell pisilnom, extra erzékenyek, duzzadtak a melleim, és a számnál most jön ki a második herpesz (az elsõ kb beágyazádáskor jött ki és most múlik el) Tegnap teszteltem egy halvány pozit, de már vasárnap tudtam, hogy kismama vagyok. :)
2013. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan, de ugyanolyan tüneteim voltak mint menzesz előtt. Ugyanolyan görcsölés, fejfájás, pattanások és már elkönyveltem a sikertelenséget, de nem jött meg és kétcsíkos lett a tesztem. Talán annyi volt másabb, hogy 5nappal nem várt előtt nagyon görcsöltem éjszaka arra ébredtem, ami azért furcsa volt, szerintem akkor ágyazódott be. Még nem várt napján is nagyon görcsöltem és utána 1nappal is, pedig akkor már a kezemben volt a zebra csíkos tesztem. :) Mihamarabbi babásodást!
2013. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! :-)
2013. okt. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!