Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még, hogy...

Reménykedhetek még, hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés
Késik 1 napja a menstruációm, görcsölök egy kicsit, a teszt negatív valamint minimális barna folyásom is jelentkezett délutánra. Szeretnénk babát és talán felesleges is a kérdésem, de nem tudok beletörődni ebbe a negatív tesztbe! Szerintetek butaság?
2013. okt. 18. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk, csak nekem 2 napja késik, szintén negatív a teszt. Két éve szeretnénk babát, nem tudom mitől késhet, már nem merek reménykedni.Szorítok neked!
2013. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ma kellett volna megjönnie, persze nem jött de teszt negatív.. :( 2 félével csináltam, valahogy én se tudok beletörődni, pedig tutira meg fog jönni csak késik!
2013. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyik percben én is úgy érzem, hogy meg fog jönni a másikban meg azt, hogy nem! Talán magamat áltatom olyankor, csak hát nagyon szeretnénk ha összejönne. Szurkolok nektek csajok, hogy pozitív legyen hamarosan az a teszt! Remélem írtok majd, hogy mi a helyzet! A remény hal meg utoljára és jól esik olvasni arról, hogy más is van hasonló helyzetben. Így nem érzem magam olyan egyedül. :)
2013. okt. 18. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ma jött meg. :'( ujabb hónap kezdödik?
2013. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött azóta, sőt már el is múlt! Újabb hónap, lehet megint próbálkozni!!!! Szóval ne csüggedjetek! Viszont most azért eszek egy kis méhpempőt és megpróbálom lazábban felfogni a dolgot hátha segít. :)
2013. okt. 26. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!