Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Sikerult?

Mi lehet ez? Sikerult?

Figyelt kérdés
4hónapja próbálkozunk babával,sajnos eddig hiába!24napon vagyok,a hasam hirtelen mozgásra,vagy kohogésre egyetlen egy pontba fáj/nagyábból a húgyhólyagom felett/,a másik dolog,ami fura,menzi elott 2héttel iszonyatosan szoktak fájni a melleim,most meg semmi,még érintésre sem fáj,na meg a fáradtság,tegnap is és ma is délután olyan jókat szunyókáltam,még felkelni sincs kedvem.Szerintetek ezek lehetnek a terhesség miatti változások?Vagy még korai lenne? koszonom.
2008. aug. 27. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

mikorra várod a mensidet?

Amúgy lehet, hogy sikerült, mert nekem is sikerült.

2008. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SZerintem ez meg tul korai, de ez csak az en szereny velemenyem, tehat orulnek ha senki nem pontozna le emiatt.


Amugy en allandoan almos meg faradt vagyok, pedig nincs se vashianyom, se vitaminhianyom es nem is dolgozom agyonra magam. Tehat en a faradtsagot sajat magamon tuti nem tekintenem terhessegi jelnek, mert sajnos mar minimum honapok ota ilyen vagyok, nyar ide vagy oda..... De attol meg nalad lehet tunet, de jobb ha nem eled bele magad. Inkabb kellemesen csalodjon az ember, minthogy beleelje magat es utana szomoru legyen esetleg. Azert szurkolok, hogy osszejojjon!

2008. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4-5nap múlva nem kellene megjonni.Gyógyszert szedek-Duphaston-mert nagyon zuros volt a menzi-Pcos!Ezt a gyógyszert a 25.napon(holnap) fejezem be és 3-4 nap múlva meg jon!De fura ez a pont szeru fájás a hasimba.Furán érzem magam....nem tudom olyan érdekes érzéseim vannak.
2008. aug. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!