Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erezte valaki, ha nem sikerult...

Erezte valaki, ha nem sikerult az inszeminacoja?

Figyelt kérdés
Ha igen,mit erzett?
2011. febr. 24. 19:52
 1/6 Grófházy ***** válasza:

én mind a 4 alkalommal éreztem,hogy felesleges a teszt.

Azt nem tudom megmagyarázni mit éreztem,de valahogy belül éreztem

2011. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 inszemem és 5 lombikom volt. Az utolsó 5. lombikom sikerült. Minden egyes alkalommal produkáltam terhes tüneteket, tehát mindig hittem (reménykedtem), hogy na ez most sikerült. Nem így volt csak a hormonok játszottak velem. Az utlosó előtti lombikomnál még pozitív terhes tesztem is volt, így volt okom a boldogságra, de mégsem sikerült.

Ne keress tüneteket, vagy a teszt vagy a vérvétel ki fogja mutatni a valós eredményt. Kitartás!

2011. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En hulye voltam es probaltam pozitivan gondolkodni, de legbelul tudtam, hogy nem sikerult. Csak magamat bolonditottam. Most mar ugy vagyok, hogy hatha igen, de ha nem vagyok terhes akkor semmi gond, majd a kovatkezo probalkozasnal. Mindig a testemet figyeltem, a tuneteket elemeztem, aztan rajottem, hogy a sajat szervezetem siman becsap. Most mar ott tartok, hogy peteeres utan 2 nappal mar fajnak a melleim, aztan kezdem erezni a hasszurkakat is... es sajat magamon nevetek, hogy magamat csapom be. Tiszta hulyeseg az egesz. Remelem te tobb sikerrel jarsz. Szoritok Neked. Pihenj sokat inszem utan.
2011. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális dolog ha pé után fáj a melled. Nekem mindig fájt pé után mensiig.
2011. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szamomra ez egy kicsit furcsa, mivel k.b. 2 honappal ezelott kezdodott ez a mellfeszules, eddig csak mensi elott 2-3 nappal fajtak. Szerintem ujra kene mennem hormonvizsgalatra (eddig teljesen jo eredmenyeim voltak, de lehet most megzavarodott a szervezetem)


Kedves Kerdezo bocsi az off-ert :)

2011. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,de meg mindig nem erzek semmit,ma du csinaltam egy 25 erzekenysegu tesztet ami negativ lett.
2011. febr. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!