Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miota probalsz teherbe esni /...

Miota probalsz teherbe esni / mennyi ido utan sikerult teherbe esned?

Figyelt kérdés
En mar 3 eve problakozom de meg semmi :(
2011. szept. 8. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Irtóra sajnálom.

Kivizsgáltattátok már magatokat mindketten a pároddal?

2011. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
En mar igen, de o meg nem.. Probalom ravenni.. (nalam minden rendben van)
2011. szept. 8. 13:22
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez fontos lépés lenne... Tudom, nem egy "férfiálom", de elviselhető.
2011. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 1 éve már hogy próbálkoztunk, elmentünk kivizsgálásra, nálam minden rendben, a férjemnél volt egy kis gubanc. Gyógyszeresen kezelték, és 1 hónapra rá terhes is lettem. Tudom hogy nem könnyű a férfinak, de lehet nincs nagy baj. Ha ő is babát szeretne, ennyit igazán megtehet. Nem mindíg a nőkkel van a baj.
2011. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szia, mi is pont 3 éve próbálkozunk. Tudom milyen nehéz a várakozás. Nekem most lett egy pozitív tesztem, de doki még nem látott. Mi pont elkezdtük a kivizsgálásokat de eddig minden rendben volt és most hopp... :) Remélem minden rendben lesz és kívánom nektek is hogy most már jöjjön az a pici. :)
2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
én 5 év probálkozás után estem teherbe. nem voltunk semmilyen kivizsgáláson, fogalmam sincs mi lehetett a baj idáig. Remélem nektek is hamarosan sikerülni fog. 35 hkm
2011. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

:) Gratulalok a pozitiv tesztedhez, nagyon jo erzes lehet!

5 ev utan ? huu hat akkor meg van esely! :)

2011. szept. 8. 14:53
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 2 éve próbálkozunk sikertelenül:( A páromnál minden rendben van, nekem sajnos alacsony a progeszteron szintem. Ez a 3. Clostys hónapom-hát majd meglátjuk....én már nem mondok semmit:((

Remélem neked is hamarosan összejön!


23/L

2011. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
Nálunk 2-2,5 évbe telt és a 6. inszemináció eredménye a lányom... a kisfiam 2 évvel később spontán és "váratlanul" sikerült :-))
2011. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
1 éve... :(
2011. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!