Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik probalkozasra...

Kinek hanyadik probalkozasra sikerult a baba?

Figyelt kérdés
En 30 eves vagyok, es meg csak most alltunk neki januarban. Elsore nem sikerult. Masodikra is ugy erzem nem jott ossze, par nap van menszeszig es minden jel arra utal hogy megjon. Amugy rendszeres a ciklusom, igaz mielott megjon mindig 1-2 napig barnas folyas van, ami folyamatosan erosodik mig megjon. Tudom hogy meg nagyon az elejen jarunk, de kivancsi vagyok 30 ev korul van-e akinek elsore sikerult?
2011. febr. 12. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia először is...ne görcsöljetek rá. Lehet, hogy több hónap, de jönni fog a baba, ha titeket választ.


32 évesen szültem az első babám. S rögtön az első próbálkozós hónapban babás lettem. Mi sem gondoltuk :)

2011. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az első babánk elsőre összejött 29 éves voltam. Most 31. vagyok és kb 1 hét múlva tudom megmondani hogy a kis tesó sikerült e. Neked kitartást, hamarosan fog nektek is sikerülni! Drukkolok nektek.
2011. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28 évesen,elsőre.:)
2011. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, van . Én 30 évesen szültem, és nekünk összejött legelőször ahogy mi azt kidogndoltuk annak idején. De úgy látom, hogy tényleg én vagyok a kivétel. De ne aggódj, egész biztos, hogy Neked is össze fog jönni. Ha egyébként egészségesek vagytok, semmi gond nem lehet. De tényleg nem az a jellemző még a nálam fiatalabbaknál sem, hogy legelsőre összejön. ( Mármint akik direkt tervezik.) Nekünk szerencsénk volt, de semmi okod az elkeseredésre.
2011. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj, adj időt a dolognak! Mi 21 és 23 évesen vágtunk bele a babaprojektbe a férjemmel - tehát nagyon fiatalon, de így is csak 6 hónap után jött össze az a bizonyos pozitív teszt. Már mi is nagyon aggódtunk, hogy esetleg baj lehet valamelyikőnkkel, de így utólag már látom, hogy felesleges volt.
2011. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32 évesen, elsőre :)
2011. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mindkétszer elsőre összejött. 27 és 29 évesen.

27 hós kislány és 6 hós ikerfiúk anyukája

Drukkolok nektek!

2011. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Remeljuk legkozelebb osszejon. Jonas naptar szerint 5. napon vagyok a legtermekenyebb es ami erdekes hogy mindig menszesz utolso napjai korul kivanom a legjobban a parom. Eddigi probalkozasainknal egeszen 20-22-ig napig minden oke volt, utana viszont jott a vizes folyas aztan persze a menszesz. Probalok optimista lenni, csak bosszant hogy a korulottem levo dohanyzo es nem egeszsegesen elo ismeroseimnek elsore osszejott.
2011. febr. 12. 22:47
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Úgy érzem sokan ebből már presztizskérdést csinálnak, hogy hányadik alkalomra jön össze. Ne foglalkozz vele! Nem ez dönti el, hogy ki milyen szülő lesz! Majd később, a gyerek nevelésekor kell megmutatni....

Mi is próbálkozunk már pár hónapja, ráadásul velem nincs is minden rendben, mégis próbálom magam függetleníte a körülöttem élő "ránéznek és teherbeesik" típusú nők esetleges beszólásaitól, kioktatásától.

Ettől függetlenül én is érzem úgy, hogy néha igazságtalan...de akkor eszembe jut, mennyi mindent kaptam már az élettől és minden mindig úgy és akkor történik, ahogy lennie kell. Ha várnom kell kicsit a babára, hát várok, talán az én érdekemben történik így. Neked pedig végképp semmi okod az aggodalomra! 1-2 hónap múlva csak nevetsz magadon! :)

2011. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28 évesen a 4 hónap után jött össze az első baba, most 30 vagyok és 3 hónapja próbálkozunk a második babyvel!
2011. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!