Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A melleimen vérerek jelentek...

A melleimen vérerek jelentek meg 3 napja, a mellbimbóm érzékeny, émelygek, elég erős folyásom van. Ma várom a Piroskát [nem várom]. Csináltam tesztet, negativ. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 1. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Nem csináltad korán a tesztet? Gondolom menstruáció előtt csináltad. Az erős folyás jelenthet beágyazódást, és ilyenkor még nem mutat ki teszt semmit!
2007. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Korán csináltad a tesztet!

Simán lehetsz terhes a tüneteid alapján,de még várj egy kicsit hagy emelkedjen meg a HCG-d!

2007. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
ha nem jon meg a heten a het vege fele ismeteld meg a tesztet.tuneteid egyebre is utalhatnak,sajna.ha ma kell megjonnie az azt jelenti hogy 1-2 hete lehetett ovulaciod,aztan beagyazodas ha egyaltalan megtermekenyultel.ezek a tunetek egy ket hetes allapotban szinte sosem jellemzoek.kicsit kesobb a nok 98%anak,akinek jelentkeznek ezek a tunetek(mert van aki szinte eszre sem veszi,vagy mar elore haladott terhessegkor tapasztalja)altalaban a beagyazodast koveto 3-4.het korul jonnek.tehat ha terhes vagy kb 2 het mulva kezdodnenek ezen tunetek.persze ez nem jelenti hogy nem lehetsz az mar most,hisz nincs ket egyforma no,ket egyforma terhesseg.ne stresszelj,remelem nem jon meg ha megis az azt jelenti hogy nem volt eleg eros hogy megkosson es a kovetkezo periodusban ujra probakjatok.addig elvezd az egyuttleteket paroddal es eljon a ti idotok is.
2007. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Az előttem szólóhoz írok:

Igen, lehet hogy tünetek általában a beágyazódás után hetekkel jelentkeznek.

De.

Itt vagyok én, egy másik hölgy és most itt van egy kérdező, akinél igen korán különös tünetek jelentek meg már 1 hét után. Érdekes.

Mindenestre ha kiderül hogy baba van, jelezzetek és én is fogok:)

2007. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
az elottem szolohoz irok.en irtam a feletted levot,ha figyelmesen olvasod en leirtam hogy altalaban,es nem torveny szeruen.egyebkent lehet hogy neked igazad van en csak egy olaszorszgban elo szuleszno vagyok es kismama gondozo.
2007. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutott hogy bántsalak:)

Amúgy egy orvos honlapján olvastam a következőt, bemásolom:

Dr. Gáspár Levente válaszol:

Kedves AlizA terhességi tünetek a fogamzás után néhány nappal már jelentkezhetnek, tehát akár már a vérzés kimaradása előtt is. Ezek viszont nem törvényszerűek, van akinek semmi ilyen jellegű tünete.

Ezért írtam!

De tény és való, hogy igazad van abban hogy a többségnél nem így van:)

Minden jót!

2007. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt hiszem egy cipőben járunk. Nekem is negatív lett a teszt, tüneteim hasonlóak, én tegnap voltam orvosnál, és kiderült hogy terhes vagyok! Szorítok érted.
2007. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
en sem bantani akartalak:D eszembe sem jutott.a bolti tesztek korai fazisban lehetnek negativak akkor is ha terhes az ember,mert teves a teszt vagy mert a hcg koncentracioja 20 vagy 25 mUI hCG/ml tol 600UI hCG/ml-ig mernek.ez az altalanosan elfogadott hatr mindenhol.a terhesseg eljen bar megfogant a magzt de a hCg koncentracioja a vizeletben nem eri el ezt a hatart nem jelezhet pozitivat.vagyis teves eredmenyt adhat.nogyogyaszati vizsgalattal huvelyi uh-val esetleg hasi uh-val bizonyithato,illetve a verben talalhato alacsonybb hcg koncentracio is kimutathato.sok sikert mindenkinek es ha kesobb megprobaljatok a tesztet ami felesleges lenne hiszen ha tudod a terhesseget felesleges,valoszinuleg pozitiv eredmenyt mutat.koszonom hogy "meghallgattatok",szep napot mindenkinek.:)))
2007. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező terhes!!

Gratulálunk!:)

2007. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az előbb aki gratulált!

Azért gratuláltam mert mintha írtad volna, hogy most jöttél dokihoz és terhes vagy! De eltűnt, amit írtál:)

2007. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!