Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellem nagyon fáj, megduzzad...

A mellem nagyon fáj, megduzzadt és erős kék erek ütöttek át rajta. Soha nem szokott ilyen lenni. A mellbimbóm szintén óriási és ezek is nagyon fájnak. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ez már egy hete tart szédüléssel együtt.A páromat nagyon nem kívánom.:( Ez egy kicsit aggasztja őt is,és engem is.Ma nem kéne megjönnie.Szerdán neg.-at teszteltem.
2009. jan. 31. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamar teszteltél sztem,próbáld meg holnap reggel,ha az vagy már bizti ki fogja mutatni.De a tünetek alapján van rá esély!
2009. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem holnap tesztelj egyet! A jelek, amiket leírtál lehetnek menszi tünetek is, ami fontos, hogy azt is hozzátetted, hogy neked ilyen nem szokott lenni! Ezért szerintem lehet, hogy baba van a dologban! A szerdai teszt korai volt!
2009. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ráérsz még a tesztel egy hét múlva is. Akkor biztosabban ki tudja mutatni, hogy mi a helyzet. Akkor is keresd fel az orvosod ha negatív lesz a teszted, lehet, hogy tud valamit mondani, hogy mitől fájhat a melled.

Jobbulást!

2009. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne még egy tesztet csinálnod, a tünetek alapján van rá esély, hogy terhes vagy. A teszt nekem is csak az utolsó menstruálás után 28 nappal mutatta ki a terhességet (vagyis a következő esedékes menstruáció napján), előtte egy héttel még nem. Pedig én már akkor is biztosan tudtam tudtam, hogy terhes vagyok.
2009. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, mindenképpen tesztelek majd még egyet.Amúgy meg ma kellet volna nem megjönnie, és még sehol semmi.Pedig napra pontosan meg szokott jönni.Legalábbis ma már kellet volna éreznem ez ügyben valamit.
2009. jan. 31. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!