Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan reagáljátok le az...

Hogyan reagáljátok le az ismerősök "Mikor jön már a baba? " kérdés-özönét? Mi a "bevált" válaszotok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok nehézséget okozott,két évig próbálkoztunk,és a végén már igen alacsonyan volt az önértékelésem. Már rettegtem,ha emberek közé kellett mennem,hogy ismét kérdezni fogják. :(

Aztán amikor a legkevésbé vártuk,akkor jött a bébi(19.hetes vagyok). Mindenkinek kitartást,és sok erőt kívánok!


2010. febr. 17. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozunk rajta, de a többi már nem rajtunk múlik!
2010. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt mondtuk, hogy dolgozunk rajta. Ezen jól elpirultak, zavarba jöttek, és többet nem kérdeztek.
2010. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Mindig azt szoktam mondani, hogy mikor eljon az ideje es a baba ugy erzi, hogy mi vagyunk neki a megfelelo szulok, akkor majd megerkezik.
2010. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is azt mondtuk: Majd jön ha akar, rajtunk nem múlik.


Gratulálok a babához! Sok boldogságot!


4,5 hónapos kislány anyukája (aztán meg jönnek az olyan kérdések: szopik? Van tejed?...sajna nincs elég tej :( )

2010. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az egyik sógornőm is folyton ezt kérdezte. Utáltam, mert akkor már próbálkoztunk, úgyhogy egyszer azt válaszoltam, hogy majd jön a baba, addigis minden évben veszünk egy új macskát.

Gondolhatod, többet nem kérdezte.

2010. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"Tervben van" vagy Távolabbi ismerősöknek egy kis hazugság : "még egyelőre nem akarunk, majd valamikor.". Ha már nagyon felhúz a dolog: "Ez csak ránk tartozik"
2010. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a második babát tervezzük, már 10 hónapja próbálkozunk. Az első elsőre fogant, így ott megúsztuk a kérdéseket. Most egyes családtagok (pl. nagymamám, nagynénik) ránkszálltak, hogy mikor lesz már kistesó. Én nyíltan elmondtam nekik, hogy már majdnem egy éve próbálkozunk, de sikertelenül (szerintem ez nem szégyen). A többség megértette és békénhagy azóta, a nagymamám sajnos nem, így ő azóta is zaklat.... Pedig már második gyerek lenne!
2010. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A párom, aki ritkán szólal meg, egyszer azt válaszolta: "Mi most is babát várunk, csak még nem jön"

És tényleg így érzem én is, várjuk, várjuk, csak még nem jön:-)

Edig is imádtam a páromat, de ezután mégjobban :-)B.O.

2010. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

dolgozunk rajta, vagy, nem szólt,hogy mikor érkezik.

engem is nagyon kiborítanak ezek a kérdések, pláne,h PCO-m van..

2010. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a saját ötletem, én is úgy olvastam, de szellemes, és ráadásul igaz is. Az ilyen tolakodó érdeklődésre válaszold fa arccal: "Te most igazán arról szeretnél velem beszélgetni, hogy hányszor, és miért élünk nemi életet a párommal?" Garantált a siker:-)))
2010. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!