Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy nem használom jól...

Lehet, hogy nem használom jól az ovutesztet?

Figyelt kérdés

Atlagos 26 napos ciklusnal elkezdtem hasznalni az ovutesztet a 9 napon.Mar az elso napon mindket csik egyforma erossegu piros volt.Meg 2 napig ugyszinten egyforma erossegu...aztan 1 nap halvanyodott de a kovetkezo nap ismet eros volt a teszt csik. En nem ertem....a teszt minosegevel nincs baj,tudom, hogy jo.

Valaki volt hasonlo helyzetben?


2007. okt. 31. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Szia!Én csak annyit írnék, hogy én is megvettem egy ilyen tesztet, de nem használtam fel mert az interneten van egy csomó kalkulátor ami szerintem elég pontos. Ráadásul ingyen is van. És én ott beírtam az adataimat, kijött egy periódus kb. 7 nap, ezalatt próbálkoztunk és sikerült is. Tehát szerintem ha nincs különösebb egészségügyi problémád akkor az interneten fellelhető kalkulátorok is bevállhatnak.

Sok sikert!

15 hetes kismama

2007. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.

Én egy PG53 nevű mini mikrószkópot vettem az internet nem drága 1-2 ezer Ft. és ezzel pontosan be tudtam határolni mikor van peteérésem. És bejött. Én is póbáltam a tesztcsikokat, de nekem mindig egy csikos lett, és az előző kismama válaszát támogatva nagyon jók a kalkulátorok is. Azt is próbáltam. De szerintem próbáld ki ezt a mikrószkopot nagyon érdekes. Szurkolok neked. 14 hetes kismama

2007. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!