Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig "marad eletben" egy...

Meddig "marad eletben" egy spermasejt a levegon?

Figyelt kérdés
Tehat peldaul egy ferfi maszturbal mennyi ido utan ujjazhat meg egy not, hogy az ne maradjon terhes?
2008. aug. 24. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
MOSD MEG A KEEZED ÉS AKKOR BÁRMIKOR
2008. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi maszturbál, akkor utána menjen el gyorsan kezet mosni szappannal, és utána máris megujjazhatja a lányt. Amúgy a levegő hőmérsékletétől függ, hogy meddig marad életképes a sperma, de ez nem túl hosszú idő... de azért annyira hosszú, hogy kivárjátok, míg elpusztul a kezeden lévő sperma... sokkal gyorsabb, ha kezet mosol és akkor biztos nem lesz baj.
2008. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Moss kezet,anyukád nem tanította meg?Főleg mielőtt megujjazol egy lányt,mert csúnya dolgokat juttathatsz oda be,amiket aztán lehet soha nem tud kiírtani onnét egy nőgyógyász sem.Vagy ha sikerül is,sokba fáj.

Amúgy 48 óra.

2008. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy kezet kell mosni, itt nem is azon volt a hangsuly, ez csak egy pelda volt, mert ugy ereztem, hogy elegge furcsan tettem fel a kerdest.
2008. szept. 21. 01:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!