Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esti együttlét, reggel véres...

Esti együttlét, reggel véres az ondó?

Figyelt kérdés

Este együtt voltunk a férjemmel. Elvileg pénteken volt ovum (teszt szerint)

Ma reggel amikor kifolyt az ondó, nagyon halványan igaz, de rózsaszínes volt.

Ilyen még nem történt velem, és megijedtem nagyon :(

(Nem volt egy hűűű de durva menet)


Mi lehetett ez?


2015. márc. 1. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehet az ondo de az is lehet OVU nekem ilyen volt és rá két hétre pozi lett a teszt.

legyetek együtt ma is holnap is és megy a drukk

2015. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, na, en pont igy jartam, penteki pozi ovu teszt, majd hetfön volt nekem halvany rozsaszines, barnas, en is megijedtem. Sok oka lehet, lehetett ovus verzes is, ne ijedj meg. Figyeld, hogy jelentkezik-e meg. De ha ovus verzes volt, akkor valoszinu nem lesz több. Drukkolok, ha babat szeretnetek! :)
2015. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta semmi, tényleg csak a kifolyt "cucc" volt rózsaszínes.

Remélem szerencsések vagyunk! :)

2015. márc. 1. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon! Majd ird meg, mert nagyon erdekel, hogy vajon van-e összefügges a köztes verzessel, es a terhesseggel. Egy ismerösöm meselte, hogy neki egesz eleteben egyszer volt köztes verzese, a masodik terhessegenel, ovu környeken. :)
2015. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy! :) Köszönöm!

Még soha nem volt ilyenem, ezért volt ijesztő, meg eszembe jutott, hogy talán a férjemnek lehet baja (prosztata) de megnyugodtam és reménykedem :D

Jó ilyeneket olvasni!

Írok, mindenképpen!

2015. márc. 1. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Köztes verzesem meg nekem sem volt eddig, csak abben a honapban, es en is nagyon remenykedem, hogy nem veletlenül :) :) Remelem egy szep erett petesejt kiszabadulasa okozta, amit megtalaltak a szorgalmas katonak. :) Mikorra nem varod? En marc. 7re
2015. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Drukkolok neked nagyon!


Én 12.-re nem várom. Már 10 hónapja próbálkozunk, remélem vehetem jelnek a vérzést és tényleg egy (2) jóóó nagy petesejt szabadult ki :)

majd írj, hogy alakultak a dolgok!

2015. márc. 1. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
:) Nevetni fogsz :) Mi is 10 honapja probalkozunk! Es a kisfiam is pont a 10. honapban sikerült :) Nagyon drukkolok!!!
2015. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na neeee :) :)

Életem leghosszabb hete lesz, azt hiszem :)

2015. márc. 1. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg az enyem is :) :) :)
2015. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!