Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? 9honapja...

Mi lehet a baj? 9honapja babát szeretnénk, de még nem jött össze:- (mindig 28napra jött meg 7honapig. Aztan2xer21napra, egyszer26napra. Ma reggel együttlét közben elöntött a vér, élénk pirosas volt. Mensi még nem lehet juni16voltam. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet. Lehet,hogy a pároddal van gond,lehet neked valamilyen egyelőre egyébként tünetmentes betegséged,lehet elzáródott petevezeték,lehet,hogy hiába pontos a ciklusod,nincs peteérés vagy nem minden hónapban van. Az hogy most összevissza jött meg,lehet attól is hogy stresszelsz már a baba miatt. Orvoshoz kéne elmenni,habár azt javasolják,egy év sikertelen próbálkozás után érdemes kivizsgáltatni magatokat.
2014. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Párommal nem hiszem,neki már van egy kisfia.,.az elmult 4honapban rendszeresen dokihoz jartam,a baba projekt miatt..doki szerint csak semmi görcsölés..persze könnyü azt mondani.azt rá irta a papiromra ha 1év utanis sikertelen lesz akkor vizsgálatok..de végwül is az idegesit most,hogy még nem kellene mensizni,együttlét közben véreztem,de azóta meg semmi.
2014. júl. 1. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Elöntött a vér? Nagyon, vagy csak kicsit? Ha csak kicsi volt akkor lehet szeretkezés közben megsérült a hüvelyfal és az vérzett, vagy lehet méhszájsebed van és azért. Ha rendszeresen előfordul szex után akkor érdemes dokihoz elmenni megnézetni. A ciklusok szoktak ingadozni de ha nagy eltérések vannak akkor szintén irány a doki, pár nap eltérés bármikor lehet, hisz stressz miatt is késhet, barmi beleszólhat.
2014. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát bocsi lehet gusztustalan leszek,paromnak eléggé az volt,aztán hát mikor kimentem nekem is volt de minimalis,és azóta meg semmi..egyébként fura is volt mert elv tegnap volt pém is.
2014. júl. 1. 19:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze ha jol szamoltam mert par honapja rendszertelen lett a ciklusom:-(és nehezen tudtam utana szamolni igy mikor lesz.:-(
2014. júl. 1. 19:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem volt még ilyen sosem,ez volt az elsö alkalom.
2014. júl. 1. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű nincs olyan nagy baj. Egyszer nekem is volt ilyen hogy pont peteéréskor voltunk együtt és aktus után volt egy kis vérzés, de nem tudtam hogy ez most pé, sérülés vagy más miatt volt e (fájdalom nem volt), de azóta se volt több ilyen, szóval nagy baj nem lehetett.
2014. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:-)nem tudom mi volt ez,nekem a hasam még kicsit fáj,de vérzés azóta sincs!
2014. júl. 2. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!