Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy betegség miatt most...

Ha egy betegség miatt most kellenne gyereket vállalnod mert később nem lehet de anyagilag nem tökéletes a helyzet akkor mit tennél?!

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban mit jelent a nem tökéletes helyzet?
2015. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

És mit jelent a betegség? Meg fogok halni? Vagy lerokkanok? Vagy látszólag nem lesz bajom, csak nem lesz méhem?

Mert csak utóbbi esetben szülnék.

És valóban, mi az a nem tökéletes helyzet?

2015. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen betegség? Ha olyan, hogy az később akadályozza a normális életet, akkor lehet, hogy nem vállalnék gyereket. De ha valamilyen nőgyógyászati gond, ami miatt nehéz a teherbeesés, akkor igen.

De azért még kérdés, hogy mit értesz azon, hogy nem tökéletes az anyagi helyzet. Szinte senkinek sem az :) De attól még lehet normális, megfelelő, hogy nem tökéletes.

2015. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászati betegség sajnos,még most sikerülne a baba valószínű de örököltem hogy hamar kimerülnek a petefészkeim.


Anyagi helyzetünk talán átlagos de van tartozásunk amit havonta törlesztünk(kb.1,5 millió),nem nagy összeg havi szinten(30ezer) de emellett minden hónapban épphogy kijövünk 0-ra.

Gyed.et kapnék.

2015. febr. 23. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Vállalnék, nem is kérdés.
2015. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha épphogy kijöttök nullára, most amikor még gyerek sincs, akkor nagyon necces.

Gondolom, azért nem olyan hamar megy végbe ez a folyamat. Én egy-két évet még várnék, hogy rendeződjenek az anyagiak.

2015. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is vállalnám, nem kérdéses!!
2015. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi így vállaltuk. Sikerült, májusban lesz 1 éves.

Anyagilag néha nehéz, de megoldunk mindent. (nem éhezünk..stb)

Májusban megyek újra vizsgálatokra, kiderül, hogy rosszabbodott e az állapotom, vagy nem. (még az is lehet, hogy lehet egy kis tesója 1-2 év múlva, persze ha apának összejön a munka)

Szóval szerintem igen, vájatok bele ;-)

2015. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,vállalnék.

Nekünk is van tartozásunk,autóra "hál istennek most májusba lejár" és a házra is van hitel. Na az soká fog lejárni. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok,"nem tervezett" eszembe sem jutott elvetetni,tudtuk/tudjuk,hogy megoldjuk:)

2015. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!