Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később jelentkezik a...

Ha később jelentkezik a terhességi teszten a második csík, az jelentheti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom. Ma reggel első vizeletből elvégeztem a tesztet, ami 5 perc után csak egy csíkot mutatott. Aztán 2 óra múlva ismét megnéztem, most viszont màr két csík látható.

Ilyenkor mi van? Lehetek terhes? Vagy csak azért jött ki később a második csík, mert a 26. napon vagyok?


2015. febr. 21. 10:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Mellfájdalom nálam is van, és bármily hihetetlen, de ha tényleg terhes vagyok, akkor a beágyazódást éreztem, mert alhasi szurkák voltak, tegnap pedig menstruáció szerű görcsöket éreztem. Férjemnek mondtam is, hogyha kiderül, hogy mégse terhesség, akkor valami bajom van. Remélem útban a kis poronty!!!
2015. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Szerintem is meg lehet érezni! En pl a beagyazodast ereztem mert akkor aznap olyan rettento faradt voltam, hogy nem birtam kikelni az agybol..
2015. febr. 23. 11:10
 33/39 A kérdező kommentje:
A menzesz naptaram kicsit felrevezetett es emiatt ma kellett volna megjonnie es nem tegnap. Lanyok, ha viszont a nem vart elott 1 nappal a kepen lathato pozitiv tesztem van, akkor is terhes vagyok, ugye? Nem szamit, hogy 1 nappal elszamoltam a nemvart idejet, ugye?
2015. febr. 23. 17:19
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem számít :)
2015. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Most már ott az erős két csík!!! 😊😊😊
2015. febr. 24. 08:18
 36/39 anonim ***** válasza:
:))) juhhú!!akkor neked is!! Vigyázz magatokra te is és szép kismamaságot! :)
2015. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon!! Remelem nektek is osszejott! 😊
2015. febr. 25. 07:15
 38/39 anonim ***** válasza:
Igen :) Köszi :)
2015. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Nálam ugyanez van! Hétfőre nem várom és halvány vékony csík lett a teszten!
2015. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!