Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később jelentkezik a...

Ha később jelentkezik a terhességi teszten a második csík, az jelentheti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom. Ma reggel első vizeletből elvégeztem a tesztet, ami 5 perc után csak egy csíkot mutatott. Aztán 2 óra múlva ismét megnéztem, most viszont màr két csík látható.

Ilyenkor mi van? Lehetek terhes? Vagy csak azért jött ki később a második csík, mert a 26. napon vagyok?


2015. febr. 21. 10:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
tájékoztatón rajta van, hogy meddig lehet az eredményt leolvasni. az időhatáron belül mutat helyeset.
2015. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Tájékoztató! Az a teszt már nem érvényes, az eredmény nem valós.
2015. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Olvastam a tájékoztatót.. de az előző terhességemnél is később mutatta ki..
2015. febr. 21. 10:25
 4/39 anonim ***** válasza:
Igen, azt írja a teszten, hogy utána már nem valós az eredmény, de az azért nagyon ritka, hogy később a semmitől megjelenjen. Nekem is volt olyan etsztem ami csak időn túl jött ki, volt ami egyből, baba volt. Még nagyon korai, tesztelj pár nap múlva.
2015. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno ilyen tesztem... Pozitív lett végül, de nekem nem jól sült el, holnap tesztelj újra!
2015. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Remélem igen,mert nálam is így van!Hétfőre nem várom!
2015. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nálad is ez a helyzet?

Drukkolok!

mondjuk én megnéztem a tesztet és csak 10 napos terhességet mutat ki biztosan. Ráadásul azt írja a teszt, hogyha alacsony a hormonszint, akkor csak később mutathatja ki a második csíkot.

Ma vettem egy érzékeny tesztet, holnap reggel megcsinálom.

2015. febr. 21. 11:32
 8/39 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi mindkettőnknek!a ma reggeli is később jött ki,de erősebb mint a tegnapi :) megpróbálom nem beleélni magam,de ez így elég bíztató!majd írj,h mi a helyzet!!!
2015. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Szerintem az vagy!Én is voltam már így,hogy később mutatta a 2 csíkot és az voltam!Drukkolok!Most én is szeretnék,de én tegnap d.u csin. tesztet és negatív lett.Utolsó menszim jan 23 án volt.A mellem ma kezdett el fájni.
2015. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem!!! :) és drukk mindenkinek,aki már nagyon szeretne!a melleimet én is érzem! :)
2015. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!