Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később jelentkezik a...

Ha később jelentkezik a terhességi teszten a második csík, az jelentheti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom. Ma reggel első vizeletből elvégeztem a tesztet, ami 5 perc után csak egy csíkot mutatott. Aztán 2 óra múlva ismét megnéztem, most viszont màr két csík látható.

Ilyenkor mi van? Lehetek terhes? Vagy csak azért jött ki később a második csík, mert a 26. napon vagyok?


2015. febr. 21. 10:19
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
2015. febr. 22. 11:11
 22/39 anonim ***** válasza:
Ez bizony elég pozitívnak tűnik!GRATULA!Az voltam aki írta,hogy már én is jártam így,hogy később jelent meg a 2 csík! :)
2015. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt. Reggel elsö pisiböl csinaltam tesztet. Egy csik. Par ora mulva kettö lett. 24 hetes km. :D
2015. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Koszonom, en is most mar kezdek bizni benne, hogy babam van. 😊

drukkolok mindenkinek! Majd irjatok meg, hogy mi lett!

Nekem ma kellett volna megjonnie, es ahhoz kepest korai a terhesseg. De ha mar igy kimutatja, akkor remenykedem. 😊

2015. febr. 22. 12:04
 25/39 anonim ***** válasza:

Bizony babát vársz! Én mondtam, hogy ez azt jelenti, itt sokan szeretnek riogatni, hogy jaj, enm jó, ha halvány, enm jó, ha később jön ki, pedig az a csík nem véletlenül van biza ott! Persze, nem lehet 100%ra mondani, ha később jön ki, de valószínűbb sokkal, hogy igen, minthogy nem.

Gratulálok!

2015. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Igen es koszonom! Szuper bele gondolni, hogy babat varok. Es tenyleg igaz, ha ott van halvanyan, akkor az azert van ott, mert van hormon a vizeletben. Csak keves..

viszont ha teszem azt 3 nap mulva ujra tesztelek, akkor gyanitom, hogy ket szep eros csik lesz 😊

2015. febr. 22. 13:15
 27/39 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Gartulálok és egyben irigyellek is.:) Nekem is volt halvány csíkom, de sajnos megjött. Megkérdezhetem,hogy mióta próbálkoztok?
2015. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

De neked is hamarosan osszejon, nyugi 😊

mi 3 honapja probalkozunk. De eddig minidg az volt a baj, hogy ovu utan voltunk egyutt..

aztan ebben a honapban ovu elott es utan is egyutt voltunk.

2015. febr. 22. 17:32
 29/39 anonim ***** válasza:
De jó,nekem is és egyre erősebbek a tesztek :))) Gratu!!!én vagyok,aki drukkolt nagyon!!!és nekem is késöbb látszott a 2.csík!
2015. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Szuper! Nagyon orulok! Gratulalok neked!

Tunetek vannak?

Nekem olyan aprosagok, hogy fajdogal a cicim, meg gyakran jarok pisilni.. 😊

2015. febr. 23. 06:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!