Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 nappal az inszem után,...

9 nappal az inszem után, ugyanazok a tüneteim, mint amikor meg szokott jönni. Ez a hónap is elúszott?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Többnyire a terhességnek ugyan azok a tünetei mint a menzinek! Úgyhogy egyáltalán ne keseredj el, várd még ki azt a pár napot és csakis pozitív dolgokra gondolj!

Sikerül, sikerül, sikerül...

2010. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

9 nappal inszem után még be sem fejeződött egy egészséges terhesség beágyazódása. Ráadásul még meg se jött, Akkor hogy mondhatod, hogy ez a hónap is elúszott?


Amíg meg nem jön, van remény.

2010. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, csak annyira letörtem, hogy minden ugyanúgy alakul, mint szokott. Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 12. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam inszem után, ugyanazok a tünetek, mint mindig. De aztán kb. 4,5 hetes lehettem, amikor már jöttek a rosszullétek és utána héten ki is derült, hogy ikreket várok. Én szerencsés vagyok, mert az első inszem sikeres volt.
2010. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na, mi a helyzet? Hogy vagy?

2010. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még semmi :(. Semmi új tünet. Szerdán kell tesztelnem (az lesz az inszem utáni 14. nap). Nagyon félek! Úgy érzem nem sikerült. Bár rettenetesen fáj a cicim, de az máskor is szokott. Mindenképp írok mi lett.
2010. febr. 15. 16:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem jött össze :( :( :(
2010. febr. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!