Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van peteérésem az alábbi...

Van peteérésem az alábbi hőgörbém alapján?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy a hőgörbém alapján van-e peteérésem. Nekem úgy tűnik nincs. Viszont a hőgörbe leolvasásához egyáltalán nem értek.Itt a görbém. Tudok küldeni több havit is.


[link]


2008. aug. 23. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rosszul másoltad be a címet, probáld meg mégegyszer.
2008. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A többi havi is így néz ki? Mindig ilyen rövid a ciklusod? A doki mit mondott? Látom voltál nőgyógyásznál. Nekem azt mondta ha ilyen rövid a ciklus, az nagy valószínűséggel peteérési elégtelenséget jelent. Kaptam rá clostit, ettől beállt rendesen és a hőm is aránylag normálisan alakult tőle, sőt 27-28 napos lett a ciklusom. Négy hónappal ezelőtt nekem is így nézett ki a hőgörbém, bár a baba még mindig nem jött össze:(
2008. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, én simán meg tudtam nyitni. csak rá kell kattintani a linkre.
2008. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]



Itt van mégegyszer. Nálam működött az első is.

2008. aug. 23. 14:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Fél éve összezavarodott a ciklusom. Hol hosszú,hol rövid,vagy egyáltalán nem jön menzi. Sajna fél éve balesetem volt, jeges folyóba pottyant, aminek következtében lehültem 34,2-re. Sokat járok orvoshoz. Most Duphastont szedtem, most rendes menzim lett tőle. Gondolom most majd Clostit ad a dokim.
2008. aug. 23. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem nem, nekem megnyilt. Nekem is úgy tűnik, hogy nincs peteérésed.
2008. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A szerencse lánya vagy, hogy nem lett komolyabb bajod!:)

Az orvos biztosan helyre fog rakni, látod már az is eredmény, hogy megjött. Legyél türelmes, csak ezt tudom mondani, bár ez nagyon nehéz! Nekem nem kellett semmi ahhoz hogy egyszerűen össze vissza jöjjön meg. Hol 2 hét, hol 3 hét volt, nem lehet tudni, hogy mitől.Én is duphastonnal kezdtem az első hónapot ( 4 hónappal ezelőtt ), majd jött a closti.

2008. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És hormont néztek nálad? És átjárhatóságit csináltak? Az én dokim csak prolaktint nézett, az rendben van.
2008. aug. 23. 14:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, egyenlőre nem csinál ilyeneket. Ő konzervatív orvos (volt is nemrégiben ebből vitánk, de meggyőzött). Elmagyarázta alaposan, hogy mit miért tesz, és mit miért nem! Ide tartoznak azok is amiket kérdeztél! Nagyon hosszú lenne leírnom a gyógyítása lényegét, de ha érdekel komolyabban, priviben megemlítem pár szóban. Vaciláltam a meddőségi központ lehetőségével is, de egyenlőre felfüggesztettem.
2008. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát itt bzony nincs peteérés.
2008. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!