Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első hőgörbém! Megnézné...

Első hőgörbém! Megnézné valaki? Szerintetek volt-e peteérésem, és ha igen, mikor? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem túl korainak tűnik a hőleesés. Sokszor tapasztaltam rögtön mensi után a szurkálós fájdalmat 2 nap múlva ( amúgy 3 napig tart, teljesen elmúlik, majd barnázás és a fájdalom 2 nap múlva). A méhszájamat nem érem el. Ez kb 2-3 nap alatt történik.


2010. szept. 30. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó helyre huzta be. volt pé.
2010. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Eddig ilyen korán nem próbálkoztunk a férjemmel, a ciklus.hu-t követtem, amely szerint 21.-én lenne pé, nem 18.-án. És túl korainak is tartottam majdnem mensi után. De ezek szerint lehetséges a dolog, és akkor kell próbálkozni:)
2010. szept. 30. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy írod!
2010. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép görbe.Korán volt pé,a 6.ciklusnapon,szóval az elején kell próbálkozni.
2010. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de a havi egy szex nem túl sok.
2010. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többször voltunk együtt,csak nem jelöltem be. De ebben a hónapban megegyeztünk, hogy megvárjuk a hőgörbe eredményét, hogy "erős katonái" legyenek. Eddig 2-3 naponta voltunk együtt, de csak félidőben, nem az elején, ahogy a görbe jelöli.Nemt túl jó várni, de lehet, hogy megéri:)
2010. okt. 1. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Minden ciklus más.

Ha rendszeres 28 napos ciklusod van akkor elméletileg a menstruáció első napjától számított 14.-dik napon van peteérésed.

De a lényeg,hogy ha érzed a tüneteket,fájó petefészek,tojásfehérjés folyás,akkor van,vagy 1-2 napon belül van peteérésed.Akkor aztán mindent bele!!!!

2010. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!