Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőgörbém alapján volt...

A hőgörbém alapján volt 14-15. körül peteérésem? Legalább is én ugy tudom.

Figyelt kérdés

Decemberben hagytam abba a gyógyszert és már 5 napja késik. Nem várt mensi előtt 1nappal még negatív volt a teszt. Lehetséges hogy ha volt peteérésem akkor összejött a baba? Két hete mensis érzésem van. Ez baba miatt van a gyógyszer utóhatása?

[link]


2009. febr. 2. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Háááát, ne haragudj a véleményemért, de agörbéd alapján nem vagy terhes...

Annyira cikkcakkos a luteálisod (ha volt péd...), hogy nagyon meglepődnék, ha baba lenne.

A hormonjaid játszadoznak veled inkább, ha megint ilyen összevissza a görbéd, ráadásul leesik a hőd a következő hónapban, akkor doki...

Sajnálom.

2009. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok: nekem az a gyanús, hogy a péd inkább a 14-15. napon lehetett. Ezt megerősíti, hogy ha a ciklusod hosszából kivonok 14-et, az is kb ide esik. Ha baba van, akkor tehát később még mutathatná a teszt, de nagyon-nagyon lefelé mozdult a hőd ehhez...
2009. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet még valami utóhatás, mert nagyon cikk-cakkos a görbéd, de semmi sem lehetetlen és mindig vannak kivételek... ;)
2009. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első válaszolóval értek egyet, nagyon cikk-cakkos a görbéd, nem különíthető el rajta egy peteérés előtti alacsonyabb és egy peteérés utána magasabb szakasz. Véleményem szerint nem volt peteérésed, emiatt tolódik ki a mensid.
2009. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!