Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a babára?...

Erika1111 kérdése:

Mennyi esély van a babára? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
El kezdtük a baba projektet pete érésem elött 2 nap együtt voltunk meg pete éréskor mert én fel figyelek a peteérésemre .2015. 02. 07volt pete érésem ês együtt voltunk 05, 06 is meg 07 . én is meg 9. én szerintetekJővő hét hétvégén jönne meg menstruácium
2015. febr. 12. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg késik, előtte felesleges tesztelned!
2015. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na! Ha ezt a kérdést le tudod írni helyesen, tagoltan, értelmesen, akkor válaszolunk, jó?
2015. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
babát szeretnénk párommal és arra lennék kíváncsi hogy mi pete érés előtt 2 nap is együtt voltunk meg pete érés napján is voltunk együtt , meg pete érés után 2. nap is és mennyi az esélyem hogy terhes lehetek így? jövő hét hétvégén kellene meg jönnie a menstruáciomnak
2015. febr. 12. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van 10-es érzékenységű teszted ovutól számított 10-12 napon tesztelhetsz,de ne legyél csalódott ha esetleg negatív lesz.
2015. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eleg jok az eselyeid, de legyel türelmes! Ne stresszelj, ha jönni akar a baba, ugyis jönni fog, az pedig,hogy ketnaponta vagytok együtt, szerintem jo, mert kb ketnaponta termelödnek ujabb spermiumok. :) Hajra :)
2015. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(Tagolás: írásjelek használata, pl. vessző stb.)
2015. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat érte csak a telefonom mindig átírja
2015. febr. 12. 16:55
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma déluttán otta görcsölök :/nem tudom mitől lehet :/
2015. febr. 12. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Türelem! Ha keresel korai terhessegi tüneteket, talalsz is. :) Vard meg, mig kesik a mensid. Nem loverseny, a baba tudja, mikor fog jönni. Nem tudjuk siettetni.
2015. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!