Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal tudatosan tervezzük...

A párommal tudatosan tervezzük a babát. Iszonyatosan feszülnek a melleim, nagyon sokat görcsöl a hasam és állandóan hányingerem van.2 nap múlva "kellene" megjönnie, de már csináltam pár tesztet ami eddig negatív volt. Van esély még a babára?

Figyelt kérdés
Ha meg nem baba, akkor mi a frász karika okozhatja ezeket a tüneteket?! eddig egyszer sem volt ilyen tünetem a menstruációim előtt..
2014. okt. 13. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Tul hamar teszteltél. Az is lehet hogy nem közéoidőben can ovud hanem később. Ne kenődj el :) Sok sikert!


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél.Várd meg amíg kimarad és utána tesztelj,lehet még akkor is korai lesz a teszt.
2014. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! Október másodikán volt a tüszőrepedésem, nőgyógyász végig kísérte ezt a szakaszt UH-n. Hogy megnézzük van-e peteérésem és tüszőrepedésem. Csomó helyen olvastam, hogy már ennyi meg annyi nappal kimutatják a tesztek a menstruáció előtt, az embert teljesen megzavarják már :)
2014. okt. 13. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha meg nem baba, akkor mi a frász karika okozhatja ezeket a tüneteket?!


Talán ez:


"A párommal tudatosan tervezzük a babát. "

2014. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem volt hogy kimaradt egy honpaot es nem voltam terhes. ugy hogy ne aggodj de ha szeretkeztetek akkor lehet terhes vagy !
2014. okt. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Holnap kellene megjönnie, remélem nem jön meg, megcsinálom a tesztet aztán lesz ami lesz :)


Kedves egyik kommentelő igen, tudatosan tervezzük, és kötve hiszem, hogy ez probléma lenne. Nem görcsölünk rá stb., Csak eddig még ilyen nem volt és mégis negatív. Ezért fordultam ide, hátha az anyukák/ kismamák tudnak nekem segíteni.

2014. okt. 14. 07:29
 7/10 anonim válasza:
Nekem is görcsölt a hasam,a mellem annyira nem fáj!tegnap kellett volna megjönnie,de nem jött meg!Így ma teszteltem és pozitív lett :)
2014. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél. Leírom fiammal én hogy jártam. December 1-ére nem vártam. 6-án este teszteltem halvány pozitívat. De annyira halványat, hogy azt hittem, hogy száradási csík. Nagyon meteszteni kellett a szememet, hogy lehessen látni. 7-én teljesen negatívat teszteltem reggeli első pisiből. El könyveltem nem sikerült az a hónap. Egy hét múlva 14-én teszteltem nagyon erős pozitívat. 14 nap után mutatta ki a teszt.
2014. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 emmatibi válasza:
Várom a teszted eredményét! szoritok:)
2014. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na mi lett csinaltal tesztet? varom en is az eredmenyt
2014. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!