Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Clostylbegit,merional, és choragon gyógyszereket kell szednem. A ciklusaim mindig 28 naposak soha nem késtek. okt.28-án kellett volna megjönni, de tegnap reggel volt egy kevés barnás folyásom, tegnap csináltam tesztet -negatív volt - és tegnap este pici pecsételő vérzés, erős alhasi görcsökkel, és elhúzódó derékfájással. De ma sem normális mennyiségű még a mensim. Múlt héten volt hányingerem, a melleim feszültek. Szerintetek lehet reménykednem? Lehet hogy görcsök mellett is terhes valaki. Szerintem az esélyem 0, de azért megkérdezlek titeket. Köszönöm mindenkinek.
2007. okt. 30. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van rá esélyed hiszen nem jött meg rendesen a vérzésed!

A hasfájés és a kicsi vérzés ellenére lehetsz terhes még ha a teszt negativ is lett!

2007. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!