Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki ugyan úgy érzi?

Mindenki ugyan úgy érzi?

Figyelt kérdés
Kötelező mindenkinek a beágyazódást érezni?Pl itt gondolok,has görcs vagy szúrás vagy mellfeszülés?nemlehet tünetmentes?Sokszor olvasom itt,h sokan hogyan élik meg,de arra is kíváncsi lennék,hogy ez mindig így-e van!
2015. febr. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Úgy érzed hogy sikerült a baba de nincs beágyazódásos tüneted?
2015. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éreztem a beágyazódást, nem volt mindjárt megjön érzésem sem a mensi környékén. De lelkileg teljesen kiegyensúlyozott lettem, egyszerűen tudtam: egy kicsi élet kezdődött el bennem fejlődni. :-)
2015. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozós hónapok állnak mögöttünk és már mindent gondolok!a vicc az,hogy nemvagyok rágörcsölve,vagyis eddig nemvoltam!és kíváncsi lennék,hogy kötelezőek ezek a tünetek?és igen,bízok benne,hogy most talán sikerült,legnagyobb születésnapi ajándék lenne!!de a szerencsémre való tekintettel ez kizárt!szerintem sokan akik régtől próbálkoznak sajnos már nehezen hisznek bármiben is,vagy csak szimplán csalódottak!
2015. febr. 1. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én egyiknél sem éreztem semmit,a mensi előtt kb 3-4 nappal a melleim jobban fájtak mint szoktak.Ezért már mensi előtt halvány pozi tesztjeim lettek.
2015. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én éreztem, de az nem jelent semmit. Anyósom a háromból egyet sem érzett meg, sógornőm meg 13 hetes volt, amikor gyanakodni kezdett, hogy mintha rég jött volna meg neki utoljára.
2015. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyiknél gyereknél sem éreztem semmit,csak az esedékes menzi kimaradása után 1 héttel eszméltem rá hogy már terhes vagyok.
2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én éreztem, görcsöt, szurkálást a nemvárt előtt már egy héttel, pont ezért is hittem azt, hogy nem sikerült. Egyébként eltartott egészen a ~7. hétig, akkor mérséklődött az emelt magnézium hatására.


Egyébként meg: közhely, de igaz: MINDEN terhesség más, nincsenek univerzális, mindenki által átélt tünetek.

2015. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!