Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet hogy a teszt...

Hogy lehet hogy a teszt negatív? Mikor a mellem nagyon feszül kék eres lett és fáj, mensikor nem szokott fájni. Ma elkezdtem kicsit vérezni, én nem értem most mi van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 15:24
 1/9 A kérdező kommentje:
a hőm se esett vissza még. előre is köszi a válaszokat!
2008. aug. 21. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor nem kellene megjönnie?
2008. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elvileg vasárnap akkor nem is jött meg de ma pecsételösen megvan
2008. aug. 21. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉS mikor volt péd??? Lehet, h korán teszteltél, nem?
2008. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
júli vége aug.elején
2008. aug. 21. 15:45
 6/9 A kérdező kommentje:
most nézem meg aug2-3-án
2008. aug. 21. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát... Akkor már kéne, h mutasson valamit a teszt. Szerintem várj napot és tesztelj úrja, ha nem jön meg a menszid rendesen.
2008. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem péd sem volt. tudod biztosra, hogy igen? Én is így vagyok már 2. hónapja. ma a doki vérvételre küldött, mert az a sejtése, hogy nem volt tüszőérésem. Ugyanígy késett, és alig volt. Várd meg, mi lesz, aztán menj dokihoz! Ő elmondja, mitől késik!
2008. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül mutat a teszt pozitívat, ha később volt a pé-d akkor még nem is fog mutatni. Én most vagyok 6 hetes és éppenhogy halvány a 2.csík, pedig uh-n már ott volt a picike. Menj dokihoz, mert ha terhes vagy és vérzel az nem túl jó, ha csak pár csepp, akkor is, ő fog adni gyógyszert ami segíti a terhességet, ha az vagy amit majd az uh vagy vér/vizeletvizsgálat vagy kitapintással igazol. Drukk!
2008. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!