Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny a mellem, főleg a...

Érzékeny a mellem, főleg a mellbimbóm, egyfolytában viszket, rettenetesen ingerlékeny vagyok. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Erzekeny a mellem, foleg a mellbimbom, egyfojtaban viszket, mar melltartot es pulcsit is csereltem ( ha esetleg emiatt lett volna), rettenetesen ingerlekeny vagyok..mas tunet nincs. A ciklusom 20-ik napjan vagyok( amugy 27 napos)Lehetnek terhessegi jelek? Jo lenne de csalodtam mar es nem akarom "csak" bebeszelni magamnakA ciklusom 20-ik napjan vagyok( amugy 27 napos)Lehetnek terhessegi jelek? Jo lenne de csalodtam mar es nem akarom "csak" bebeszelni magamnak..
2007. okt. 29. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így voltam az elején érzékeny viszkető mellek! Aztán csináltam egy tesztet és pozitív lett! Szóval te is lehetsz az szerintem ha majd nem jön meg pár napig akkor csinálj egy tesztet! Reméljük baba lesz!
2007. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!nekem is ez volt, babagyanús a dolog. várj egy hetet és csinálj tesztet.


szurkolok

2007. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az erzekeny megduzzadt mellek es egyeb tuneteid lehetnek terhesseg jelei.ezt teszttel kimutathatod kb 14 nappal beagyazodas utan.vervizsgalattal pedig mar a mensi kimaradasa elott is(ezt orvosod kerheti)varj turelmesen meg egy htete csinalj tesztet,ha negativ par nap mulva ismeteld meg,hatha meg nem eleg magas a hcg hormonszint.ha negativ de nem jon meg lehetnek ezek a tunetei a hiperprolaktinemianak is,a hipotalamus altal termelt u.n. tejtermelo hormon vagyis prolaktin szintjenek emelkedese,amit gyogyszeres kezelessel,alt. bromocriptinnel kezelnek.es ne stresszelj mert barmid is van nem tesz jot neki.rem valaszom segitsegedre valt.sok sikert
2007. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem dettó ugyanez a tünet + még sokmás is. (vérerek, elszineződések ott alul, ami igencsak korainak tűnik). Felhívtam a nődokit, ő is azt tanácsolta várjak egy hetet és csináljak terhességi tesztet!

Tedd ezt te is, hacsak nem jön meg:) Reméljük nem, egyikönknek sem:)

2007. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok ingerlékeny mert nagyon viszket a mellem!!!
2007. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

2 napja nekem is viszket a mellem, késik a menzeszem de olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Fáj a derekam ,fejem feszül a mellem. Szerintetek? Terhességi teszt negatív lett.

2011. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!