Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cisztát találtak ultrahangon...

Cisztát találtak ultrahangon de mást még nem?

Figyelt kérdés

A cisztám már megvan egy ideje. Nem volt 100% de sejtettem. Nem volt meglepő amikor az orvos azt modnta van egy 48x51mm-es cisztám. Csináltam egy terhességi tesztet. Nagyon-nagyon halvány volt de látszódott. Elmentem orvoshoz. A szonográfus kb fél percet se vizsgált kijelentette h nem vagyok terhes csak cisztám van. Ekkora terhességet ha arról is van szó nem látna egy hasi uh- nem pedig fél perces keresés után. Én elfogadom ha nem vagyok terhes nincs róla szó. De egy alapos vizsgálat után lehetne ezt egyértelműen kijelenteni nem? Se egy vérvizsgálat, semmi. Annyit mondtak ha megjött és elmúlt menjek egy kontroll uh-ra. Eddig mindig megjött rendszeresen hiába volt cisztám. A lányomnál is volt. 8hetes terhesen mentem először uh-ra akkor 3x4cm-es volt és akkor nagyobb keresgélés után látta meg a 14mm-es embriót. Most lehet úgy tűnik mániákus vagyok, de kicsit nehéz leírni. :-)

Ha erősödik a tesztem es továbrra se jön meg akkor elég valószínű a terhesség, ugye jól mondom? Azt terveztem elmegyek másik dokihoz is pár héten belül, amikor már lehetséges is h lát vmit. A kérdésem az lenne járt már így valaki, és terhes volt? Bocsi a kisebb regényemért, de eléggé motoszkál most ez a fejemben. Köszönöm annak aki válaszol.



2015. jan. 22. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért is, be van törve a tabletem kijelzője és nem mindig érzékeli ha nyomom. :-)
2015. jan. 22. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én példám az,hogy 5 hetes késés,pozitív teszt,éjszaka kórház,mert begörcsöltem. Az orvos a jobb és bal oldalon cisztákat talált,terhességre utaló jelet nem,és közölte,hogy 1 hét múlva menjek vissza,mert ez sajnos méhen kívüli lesz. Visszamentem,nem látott semmit,2 napra rá elmentem Sztk-ba,ahol találtak egy 6 hetes magzatot :) Azóta pedig már 3 éves a drágám :)
2015. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó volt olvasni amit írtál. Nem tudom miért de nem hagy nyugodni a dolog. Vhol érzem azt, hogy terhes vagyok. "Csak" emiatt még soha nem késett. Főleg nem ennyit. Már csak ez a várakozás nehéz.

Amúgy a HCG termelését befolyásolja a ciszta?

2015. jan. 22. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Én nekem akárhányszor volt cisztám, mindig negatív tesztek születtek.A HCG elvileg csak terhesség alatt termelődik, így a pozitív az pozitív.Lehet ott a baba, várj kicsit.
2015. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dark Angel1987 ***** válasza:
100%
Uhh. Szerintem is várnod kellene még. Azért meglepő számomra, és mindig felháborít, hogy hogy lehet az, hogy egyik doki ezt mondja a másik meg azt, és közbe a frászt hozzák a leendő anyukákra. Háát nem egyforma iskolába járnak ezek?? wáááááá
2015. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!