Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam hasi ultrahangon,...

Ma voltam hasi ultrahangon, nem találtak semmit, viszont mikor nyomkodták szó szerint sírtam a fájdalomtól, leginkább a hasam alja jobboldalt, és középen érzékeny de nagyon?

Figyelt kérdés
terherbe nem esek, és már elég régóta érzékeny de csak nyomásra,mi lehet ez?
2009. szept. 30. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hú, jó kérdés. Erre pont az ultrahangon kellett volna választ kapnod. Mit mondtak amúgy?
2009. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát javasoltak a nődokimnak egy hüvelyiultrahangot és egy még egy hasiultrahang kontrolt, nem tudtak mit mondani, csak kérdezte hogy a nődoki mondott e valamit de hát az sem látott semmit:S
2009. szept. 30. 15:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem is volt ilyen régen, kb. 3 évig tartott, néha nyomásra lent olyan érzékeny volt. Ultrahanggal nézték mindig, de sose láttak semmit. Aztán egyszercsak elmúlt. Azért kérdeztem, hogy láttak-e valamit nálad, de ha nem, akkor Te is rejtélyesek közé tartozol... Én amúgy vakbélre gyanakodtam, de az uh nem igazolta egyszer sem.
2009. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én meg cisztára mert régen láttak egyet aztán 1perc mulva már nem, de most sem láttak semmit, de most vizsgálgatnak mert valami nem stimmel, magas a süllyedésem, vashiányom van, és magas a májfunkcióm is!
2009. szept. 30. 15:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Ciszta elvileg nem okozhatna ilyen fájdalmat... Talán vitaminhiányod is lehet. Terhességre nem hiszem, hogy kihatással lenne az a nyomásra érzékenység.. :) Nekem is utána született a lányom (most tíz hónapos). De azon se lepődj meg, ha semmit nem fognak "találni" azokon kívül, amit leírtál. (engem 3,5 évig vizsgálgattak és semmi).
2009. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm! gratulálok a babához!
2009. szept. 30. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyértelműen petefészek gyulladásod van, hiszen fáj is, és magas a sülyedésed.
2009. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen , azt mondta a dokim ovuláció miatt van az a fájdalom, főleg nyomásra. Csináltam óvutesztet hogy igaza van e mert rendszertelen a menstruációm és nem tudtam hogy mikor van de pozitív volt a teszt .Persze nem törvényszerű hogy neked ez miatt legyen de kívánom neked minél hamarabb oldódjon meg ez a problémád.( a rákövetkező hónapban sikerült a baba most vagyok 12 hetes kismama):)
2009. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont így jártam, mensi után voltam dokinál és amikor megnyomta a hasam fájt, hüvelyi és hasi UH-al nem látott semmit, de amikor a meckformin szedése előtt visszamentem ellenőrzésre már a méh mögött látszódott egy 61 mm-es ciszta amire most proverat szedtem. És igen ez okoz alhasi fájdalmat, nekem is fájt ha hátra feküdtem már éreztem, amikor megnyomtam magamnak akkor is fájt, feszített.

2009. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, nem kell mindíg a legrosszabra gondolni.

Alhasi panaszkat okozhat felfázás, ill hólyag hurut.

9évig voltak vese és kismedence problémáim, volt hogy azt hitték méhen kívüli terhesség, Urológián is voltam , és kronikus hólyaghurutom volt, ami minden kismedencei szervemet érzékennyé tette.

Figyeld meg a vizeletedet, nem mindíg fáj a pisilés, de ez is lehet egy kiindulási pont, hogy miért fáj ha megnyomják az alhasadat.

Remélem nem lesz komoly bajod.

2009. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!