Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek előfordulhat,...

Szerintetek előfordulhat, hogy nagyon erősen pozitív ovuteszt ellenére nem történik meg a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónapban vélhetően megtörtént, mert a hőm szépen elkezdett emelkedni, de most, mintha beakadt volna a lemez: 36.5-ről el se mozdul, pedig tegnap nagyon-nagyon erős pozitív volt, tegnapelőtt meg csak olyan "normálisan" pozitív. Még a nagykönyvben előírt "leesik a hő az ovu előtt" sem történt meg.

Mi lehet ennek az oka?


2010. febr. 7. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy ebben a hónapben vmelyik tüszőreedésért felelős hormon sztrájkol, vagy picit elhúzódó péd van. Még nincs veszve semmi.lehet, hogy holnapra ugrik fel a hőd.

Hányadik napon vagy??

2010. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 16. napon. Ez, hogy mostanra már az ovuteszt és a görcsölgetés meg a nyák bizonysága szerint megérett a pete, magamhoz képest elég korai, ugyanis a 18-20. nap környékén szokott ez lenni. Kicsit izgulok, hogy mi lesz...
2010. febr. 7. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Ne stresszelj ezen!!!

Tudom, nehéz ezt megállni, ha minden vágyad, hogy babás légy, de mégis próbálj meg nem ezen rágódni.

szerintem megtettél mindent azzal, hogy figyelsz a testedre, tehát szeressétek egymást és meg fog érni a szerelmetek gyümőlcse!!!

2010. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy!

Bárcsak...!

2010. febr. 7. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, el vagy keseredve ezen, de tényleg nem szabad csak ekörül forogni a világnak. Hidd el, én már csak tudom, hiszen végigmentem ezen...

Kitartás!!!!

2010. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jól érzed. Megpróbálom elterelni a figyelmem, csak amikor hónapokon át másra se vágysz, és mindhiába, akkor elkezd fogyni az ember önuralma-türelme.

Veled mi volt? Elmeséled?

2010. febr. 7. 15:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket, tapasztalatokat!
2010. febr. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!