Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan lehetséges, hogy jó az...

Olyan lehetséges, hogy jó az uh, jó a vérkép ( hormonos 3-5. napi), van nyák és ennek ellenére mégsincs tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát ha jók a véreredményeid akkor kell legyen tüszőrepedés is mert akkor nem lenne jó a vérképed a hormonos. Nekem két missed abom volt és nekem is jó az 5. napi és 21. napi vérképem nálunk valószínű hogy csak véletlen volt a két eset. Sajnos a peches kategóriába estünk. Tehát a progeszteronod is ha jó akkor meg is reped a tüsződ.
2009. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm és hamarosan bekopogtató egészséges babucit Nektek!
2009. nov. 28. 10:31
 3/18 anonim ***** válasza:
21. napi vérvétel nem volt?
2009. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem, csak a 3-5. napira küldtek.

Kellett volna küldjenek?

2009. nov. 28. 10:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát igen az a legfontosabb abból derül ki a progeszteron emelkedik-e. Mert az3.napin mindenképpen alacsony és ha a 21. napira emelkedik akkor van peteérés és repedés is. Én tegnap voltam a dokimnál az eredményekért és ezeket mondta meg hát elég rendesen utána jártam a dolgoknak mert két vetélés után már tutira akarunk menni.Szóval a 3. napi ünmagában semmit se ér. Nincs mihez viszonyítani.
2009. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mikor kell pontosan menni? A 21. és hányadik nap között?

Lehet, hogy elmegyek egy magánlaborba, ha nem küldött el az orvos, mert oda nem kell beutaló. A progreszteronon kívül még mit néznek ilyenkor, milyen vizsgálatokat kérjek?


Neked mi derült ki a vizsgálatodból, mire kell figyeljetek a dokiddal?

2009. nov. 28. 10:58
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát az pontosan a 21. napon kell legyen az a vérvétel. Ott csak a progeszteront nézik meg újra. Nekem az összes eredményem jó lett. Sajnos véletlennek köszönhető hogy velünk kétszer is megesett a missed ab. Egészségügyi oka nincs. Úgy hogy talán még egy kicsit kevesebb idegeskedés és sok vitamin és akkor talán minden rendben lesz. De ha terhes leszek kell kapnom kétféle gyógyszert és injekciót is.
2009. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Neked mi volt a probléma hogy hormont néznek? Van saját orvosod?
2009. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mégcsak keresőben vagyok, mert a régi dokim már nem praktizál. Nekem nagyon hosszú a ciklusom, ezért kellett a vérvétel.

És, ha a 21. nap hétvégére esik, akkor mit lehet tenni?


Idegeskedős vagy? Hogyan tudod magad nyugtatni majd? Vagy már most is jó lenne, ha nem érne sok stressz, hogy nyugodtabb lehessen a szervezeted. Persze, ezt mondanom könnyű. :)

2009. nov. 28. 11:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát mostantól ha ideges lennék vagy érzem hogy valami nem esik jól az idegeimnek akkor majd a kisbabámra fogok gondolni és arra hogy neki ez nem tesz jót és tudom hogy sikerülni fog. Az elmúlt egy évben nagyon sokmindenen mentem keresztül. A párom mellettem áll és ez ami számít és a baba egészsége a többi le van tojva mostantól.
2009. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!