Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan lehetséges, hogy jó az...

Olyan lehetséges, hogy jó az uh, jó a vérkép ( hormonos 3-5. napi), van nyák és ennek ellenére mégsincs tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 3 vetélésen vagyok túl és a másodikig engem is azzal "nyugtatott" a dokim, h véletlen...

A hormon eredményeim nagyon ok, meg minden nagyon ok, csakhogy így a 3. után végre!!! csináltunk trombofília vizsgálatot, amin bizony 1,5 szeres eltérés volt, vagyis pontosan emiatt haltak el a kicsik előzőleg.

Kívánom, hogy valóban csak véletlen legyen, de ha hamarabb megcsináljuk a jelentős vizsgálatokat(mint ez is, szimpla vérvétel), akkor talán a 3. babánk ma is élne!!!

Ez pedig egy örökölhető genetikai dolog(ha volt a családban cukorbetegség, szívinfarktus, trombózis viszeresedési hajlam stb), viszont injekcióval kiküszöbölhető!

A szomorú tapasztalat mondatja velem, de senki ne nyugodjon bele, véletlenek nincsenek, meg kell találni az okot és azt kezelni!!!

Ezt csak egy nő tudja, hogy milyen érzés elveszíteni a várva várt babát és ha már egyszer is megtörtént soha többé nem akarja átélni!

2009. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is csináltak ilyen vizsgálatot azért is irtam hogy most már próbálkozhatunk újra. Én éppen emiatt fogok minden nap injekciót kapni.
2009. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként én se akarom átélni ezt újra de azért köszi mert ezt úgy írtad mintha nekem ez akkora öröm lenne. Így se könnyű újra próbálkozni de most már még nehezebb lesz.
2009. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha félreérthető voltam, dehogyis, csak nagyon dühös vagyok az orvosokra, mert ha hamarabb vizsgáltak volna, elkerülhető lett volna ez a sok szörnyű esemény!Ehelyett engem is csak nyugtattak, hogy áááá, csak véletlen! De ha az adott dokinak kellene egyszer is átélnie ezt, biztos nem lenne ilyen felelőtlen...

Szóval ne haragudj,nem akartalak bántani, távol álljon tőlem! Csak éppen az első babáim ikrek lettek volna és félidős terhesen szültem őket meg, plussz utána még két első harmados vetélés és mindez csak "véletlen".Én is szúrom már magam minden nap, remélem mihamarabb meghozza gyümölcsét mindkettőnknél!Sok kitartást és boldog babavárást kívánok!!!

2009. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Dehogy haragszom. Te milyen szurit kapsz? Nekem még nem mondták meg a nevét csak annyit hogy majd kell magam szúrni minden nap. De hát a kisbabám ennyit megér nekem. Most kezdjük majd a próbálkozást én még egy mensit meg akarok várni ami dec. 16 tól lesz és karácsonytól próbálkoznánk újra. Remélem a jézuska segíteni fog:)
2009. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fraxiparin 0,6 mg-os (ezt testsúlytól és érték eltéréstől függően határozzák meg). Szeptember végén vetéltem el 6 hetesen legutóbb, egy mensit vártunk és aztán már nem védekeztünk. Sajnos nem áll fenn az esélye a gyors teherbeesésnek, így nagy csoda lenne, ha decemberben sikerülne. Én is féltem az első szurinál, de arra gondoltam, h végre tudjuk az okot és ez megoldás ahhoz, hogy végre egészséges kisbabát tudjak szülni és míg ez járt a fejembe, már bent is volt a tű a pocimban és nem is fáj!!

De én is a Jézuskában bízom, meg a szurikban is, na meg a férjemben is, azért ő is kell hozzá:)))

Mindent bele!!!

2009. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát majd irj privibe is léágyszi ha van kedved és időd. Jó lenne a kapcsolatot tartani. Remélem hamar összejön a baba nektek is és nekünk is. Nekem is szept. végén volt a második missed ab. (30-án)
2009. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ok, (nekem szept 28.), de jó is lenne mihamarabb babásodni!
2009. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!