Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes? Ha terhességui...

Lehet terhes? Ha terhességui jeleim vanank és júluius óta barnás "mensim van"?

Figyelt kérdés
júniusban megvolt rendesen júliusban barnás volt kicsi vérrel most volt 3napig iszonyatosan halvány barnás foltom! a méhem szúr nagyon sokat eszek reggel hányinger, szagoktól roszul vagyok, nem bírok cipelni mert begörcsölök! ez terhesség vagy nem?ha igen akkor kb hány hetes juniusban 6án volt meg julliusban 8án augusztusban 4én (augusztusi az csak 3kis barna halvány foltocska) válaszokat előre is köszönöm
2008. aug. 19. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Most azonnal menj el egy hipermarketbe vagy dm-be vagy valahova és vegyél tesztet. Lehet hogy baba, de lehet hogy hormonzavar.
2008. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2hete volt teszt az negatív lett! sajnos most nicns nálam pénz és a szüleim sem adnak úgy zsbpénzt hogy egyiknap elköltö mmásiknap kapok:(
2008. aug. 19. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen menstruálsz? Hány naponta jön meg? Ha 2 hete volt teszt, ami nagyjából a 4-i menstruációd előtt volt vagy akörül, igaz? Mikor voltál együtt a barátoddal? Ha anyudék nem adnak pénzt szerintem kérd meg a barátodat, hogy vegyen egy tesztet, mostanra kimutatná ha van babád. Milyen a folyásod? És hány éves vagy? Ha ezeket leírod könnyebben tudunk segíteni.
2008. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen 23naponta, 6án csináltam tesztet 4e elöt kb egy héttel votlunk együtt meg most pénteken! (fogamzásgátlót szedek de az első két hónapban érdekesen jött meg mert szünet elött egy héttel és fél éve szedem!) a folyásom átlátszó és nagyon sok 16 éves vagyok
2008. aug. 19. 19:36
 5/6 A kérdező kommentje:
vagyis jullius 15 körül voltunk együtt utoljára!
2008. aug. 19. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányzó, nyugi, nem vagy terhes, ne izgulj! Miért nem ezzel kezdted hogy gyógyszert is szedsz és még csak 16 vagy! :-) Ne izgulj, még amúgy se forrt ki a hormonháztartásod, ráadásul megdobtátok gyógyszerrel is... Ne izgulj, biztos a gyógyszer kavar, előfordul gyakran. És ügyes vagy hogy a gyógyszert választotttad ahelyett hogy felelőtlenül szexelnél. Tehát nyugi!
2008. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!