Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett rozsaszin...

Mensi helyett rozsaszin barnás folyás. Tünetek:érzékeny a mellbimbóm, mensi szerű görcs, néha hányinger. A mensi 2011.11.29-én volt az útólsó. Szerintetek lehet esély a babára, volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Nem merek tesztet csinálni, mert félek, hogy negatív lesz.
2012. jan. 8. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid? Elég rég volt meg, nem késik?

Esetleg terhesség?

2012. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj.
2012. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak én nem értem tisztán, de ez a barnázás volt 11.29-én? vagy akkor normális volt, és most valamkor volt ilyen tüneted? Mindenesetre nem ártana azt sem tudni, hogy milyen hosszúak a ciklusaid állatalában, és amúgy ha 11-29-én volt meg utoljára azóta pedig ha most barnázól, akkor pedig menj orvoshoz, mert ha késik is lehet gond, ha baba van és barnázol az szintén nem jó, mert a beágyazódással jára barnázás már régebben kellett legyen szerintem. Tehát tesztelj, ha pozi, akkor menj dokihoz, ha nem akkor is elmennék a helyedben, hogy mitől lehetnek ilyen tüneteid! Sok sikert kívánok, és szurkolok, hogy baba legyén és minden rendben menjen!!!!
2012. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj vag irány adoki.
2012. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Általában 30-35 napos a ciklusom.

Ma már a 42.napon járok, és halvány rozsaszin folyás még mindig van egy kicsi.

2012. jan. 9. 13:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Most teszteltem POZITÍV LETT!!!!!!!!!!!
2012. jan. 10. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ez fantasztikus!!!

Gratulálok, vigyázz magatokra, és barnázást észlelsz irány a doki, ő ad progeszteron pótlást! Folsavat szedj mindenképp:)

2012. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!
2012. jan. 10. 16:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosnál látott valamit de azt írta a papírra hogy csak sejthető 7mm,amúgy. Most félek hogy elvetélek mert azt mondta hogy még könnyen el is mehet mert még kicsi. 2hét múlva megyek vissza. Remélem minden rendem lesz.
2012. jan. 11. 21:34
 10/12 anonim válasza:
Gratulálok!!!! Sok boldogságot!!! És sok szerencsét!! Mázlista:)
2012. jan. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!