Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nemrég volt méh tisztításom...

Ha nemrég volt méh tisztításom,2-3 hónapig nem élvez belém a férjem, közben folsavat szedek, így könnyebben sikerülhet legközelebb szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.A méhtisztításra mit értesz?Kaparásod,vagy EÜ Currette-d volt?Akkor jó,ha folsavat szedsz,de ha más a probléma,akkor a folsav nem használ.Ezt a vitamint a kisbaba egészséges fejlődése miatt kell szedni.Ha Neked hormonproblémáid vannak,akkor nem fogsz olyan egyszerűen teherbe esni,csak ha azt a problémát is kiküszöbölte az orvosotok.Ha tényleg nincs más gáz,akkor a köv.hónapban terhes lehetsz.Mi nem vártunk missed ab után,nem védekeztünk,és mégsem lettem terhes,csak 6 hónap után.A szervezet érzi,mikor készült fel a köv.baba fogadására.De Te tudod.Ha nem akarsz már a köv.hónapban ESETLEG(bár kicsi az esély) terhes lenni,akkor is beléd élvezhet a férjed,csak mondjuk gumival,vagy spermiciddel.Sok sikert,drukkolok!!
2010. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eü küretem volt.

És jövő hónapban már szeretnék terhes lenni!:)

2010. febr. 6. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá,ha a szervezeted felkészült,jönni fog,nem kell ennyire szigorúan venni a dolgokat,a tested,ha úgy érzi,majd fogadja a következő "kiskatonát".Annyit javaslatnak,hogy a currette utáni első mensit,és az orvosi felülvizsgálatot várd meg!Hajrá!:)
2010. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeken már túl vagyok!
2010. febr. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!