Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek...

Szerintetek mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát, decembertől indítottuk el a "projektet", az első hónap sikertelen volt. Az utolsó menstruációm után rögtön belevágtunk és 15-én volt ebben a hónapba az első "akciónk". Utána nem volt itthon a párom így 5 napra rá volt a következő szeretkezésünk, azt pedig három naponta ismételgetjük, mert kislányt szeretnénk. Ebben a hónapba a második "akciónk" után szúrásokat érzek a hasamba, a harmadik után pedig még erősebben. A felfázáshoz hasonlító érzés, de érzem, hogy mégsem az. Tegnap vettem egy tesztet, mert türelmetlen vagyok, persze negatív lett.
2011. jan. 25. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha 15-én volt az első akció akció akkor ahhoz adj 14 napot és akkor tesztelhetsz először, vagyis 29-én
2011. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is remélem, mihamarabb sikeretek lesz, két hónapnyi próbálkozás kicsit sem számít soknak, még teljesen egészséges pároknál sem, szóval próbálj meg ne türelmetlenkedni ennyire.

Aztán hogy hányadikán akcióztatok, és ahhoz képest mikor teszteltél, az nem derül ki számomra pontosan.

a jól értettelek, akkor január 20-án volt az együttlét, ami után éreztél valamit?

Ha igen, akkor az még kevéske. A beágyazódás az első olyan "jel", amit (hangsúlyozom) egyesek, megéreznek, de a legtöbben ezt sem érzik, de az is a fogantatás utáni 7-12 nap között van valamikor. Tesztelni ahhoz képest 3 napra érdemes legkorábban.

És végül azért 3 naponta együtt lenni, mert kislányt szeretnétek "értelmetlen", ha nem tudod pontosan az ovulációd időpontját...

Ha hónapokig figyelted (ezt leginkább hőmérőzéssel teheted), és vagy olyan szerencsés, hogy a ciklusnak mindig ugyanarra a napjára esik, akkor lehet bepróbálkozni azzal, hogy két vagy 3 nappal a várható ovu előtt együtt vagytok, és aztán már nem.


De ez sem recept.

2011. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen 29-én lehetne szerintem is leghamarabb tesztelni.

Mikorra kellene megjönnie a mensidnek? Hány napos a ciklusod?

2011. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!

Igen 20-án volt az, ami után éreztem valamit. A ciklusaim 28 naposak és eléggé pontos. Az ovulációs napom 23-án volt a naptár szerint. Hőmérőzni még nem hőmérőztem. Megpróbálok nagyon türelmes lenni, már csak azért is, hogy ne csüggedjek a negatív eredmény miatt. Köszi a biztatást.

2011. jan. 25. 23:31
 5/5 A kérdező kommentje:
legközelebb feb. 6-án kéne megjönnie a messzimnek,
2011. jan. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!