Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. nap negatív teszt (medi...

27. nap negatív teszt (medi lab), hőm 37, pár napja szédülök. Folyásom nincs. Lehet még baba? Mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem írtad hány napos a ciklusod.

Nos ameddig nem érkezel el a nem várt menstruáció napjára addig felesleges tesztelni, főleg Medilabbal (én nem vagyok jó véleménnyel erről a tesztről), mert könnyen csalódást okozhat, holott akár várandós is lehetsz, csak még alacsony a HCG szinted. Legközelebb a nem várt menstruáció időpontjában vagy egy két nappal később tesztelj és 10-es érzékenységű teszttel. Nyugi, lehetsz terhes :) A hőd jó, a folyás pedig nem jelent semmit, viszont ha szédelegsz és a hőd nap közben jóval 37 felett van, akkor viszont menj orvoshoz, nehogy beteg legyél.

2010. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Átlagosan 26 naposra hozta ki a ciklus.hu, úgyhogy elvileg tegnap kellett volna megjönnie, vagy ma... Medi labról én sem hallottam sok jót. Pár napja teszteltem Qupido- val, az meg szellemcsíkos lett...
2010. okt. 25. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja hogy 26 napos, így már más. Viszont a vérzésed továbbra sem jött meg, a hőd pedig jó, így nyugodtan reménykedhetsz. Nos, ma hétfő van, úgyhogy tudsz tesztet venni, amit holnap reggel csinálj meg, vagy ha nagyon nem bírod ki akkor vegyél kettőt (érzékenyet) és az egyiket ma, a másikat holnap reggel csináld meg :)
2010. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen teszttel próbáljam? Dm-esek, Rossmannosok jók?
2010. okt. 25. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem a Qupido szintén szellemcsíkos lett. Más tesztek már rég pozitívak voltak. Úgyhogy lehet még baba, szorítok. Ha teheted, próbálj ki egy másik tesztet pár nap múlva.
2010. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én inkább a gyógyszertári teszteket ajánlom, a Qupido is nagyon jó, talán még korai volt ezért lett ilyen az eredmény.

Valamint jó tesztek még a Corax, a Clearblue, a Pregimax (bár ez 20-as érzékenységű így könnyen lehet, hogy semmit sem mutatna).

Ettől függetlenül persze jók a DM-es, Rossmannos tesztek is, de szerintem azok között 10-es nincs szóval én gyógyszertárban venném inkább.

2010. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlanád?
2010. okt. 25. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Dmben vettem mindig, nem szeretem a Rossmannt:) Ott a Corax Be Suret (sugaras) tesztet és a ClearBluet vettem. A ClearBlue drágább sokkal, de a Corax ugynúgy kimutatta, szóval én mindkettőt ajánlom. Talán még One Step teszt volt jó, de csak pár nap múlva lett pozitív az említettek után, nem annyira érzékeny.
2010. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, aztán meglátjuk...
2010. okt. 25. 10:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni DM-ben Coraxot meg Clearbluet? Akkor visszavonom, tökéletesek a DM-es tesztek. Azért gondoltam, hogy nem lehet kapni, mert amikor nekünk terhességi teszteket adtak ápolónők a suliban anno, akkor Coraxot kaptunk.
2010. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!