Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek legközelebb?

Esfahan kérdése:

Mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónapban megvolt a mensim, de ma nem jött meg.Párommal pont a legmegfelelőbb időben voltunk együtt 2 hete.

Viszont kb 1 hete feszül a hasam alja fáradékony vagyok.Tegnap csináltam tesztet de negatív lett.Mikor csináljam a következőt?Már nagyon szeretnénk babát.


2010. aug. 7. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
3-4 nap múlva.
2010. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem most már sikerül 1 év után.
2010. aug. 7. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem fogantatás után a 15. napon mutatta csak ki a teszt a terhességem, még akkor is viszonylag halvány csík, sőt rá egy héttel ugyanúgy halvány. De itt a baba a pocimban. Hajrá Neked is! :) Szurkolok!
2010. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megint előző vagyok! Az első két tesztemet előtte 2 és 4 nappal csináltam, nagyon türelmetlen voltam :).

De megéri várni, hidd el! És semmiképpen se idegeskedj! 8 heteske

2010. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma reggel már arra ébredtem, hogy iszonyatosan fájnak a melleim és elmúlt már a mindjárt megjön érzés is. Hétvégén csinálok még egy tesztet.Talán az már kimutat valamit ha addig nem jön meg.:)

Amúgy gratulálok nektek a babókhoz, remélem hamarosan én is csatlakozhatom hozzátok :D

2010. aug. 9. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző 2 vagyok!

Én iszonyatos módon görcsöltem vagy 2-3 hétig, és csak az orvos tudott megnyugtatni, hogy jó helyen van a baba.

Ha bebizonyosodik, hogy babát vársz, akkor mindenképp menj el dokihoz! :) Hajrá!

a 8 heteske

2010. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megnyugtató olvasni, hogy a nálam fennálló tünetek nem csak a szervezetem által generáltak.

Mindenképpen megyek dokihoz.Mikor érdemes elmennem?Ugyanis vannak akik azt mondják várjak a 6. hétig.nem késő az egy kicsit?

2010. aug. 9. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:

én 5 hetesen és 4 naposan voltam dokinál először, és még csak egy 5 mm-es petezsák látszott. Ez a fogantatás után 24 nappal volt. Rá másfél hétre már 2 centis volt a petezsák, fél centis a baba, és már láttam dobogni a szívét! :) Majd írj, hogy mi lett!

Mindenképpen érdemes elmenni orvoshoz, egy ismerősnek is ugyanezek voltak a tünetei velem egyidőben, görcsölt is, és kiderült, hogy méhen kívüli volt neki. Nem riogatni akarlak, de ha biztos vagy benne, hogy baba lesz, mert pozitív lett a teszted, akkor menj el minél hamarabb dokihoz! Veszíteni valód nincs, ha minden rendben, sőt megnyugszol!

2010. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia a tegnapi reménykedő nő vagyok! :)

Az lenne a kérdésem, hogy nálad jelentkezett pecsételő vérzés az elején?

Azért kérdezem mivel nekem lassan 1 hete késik, viszont ma volt egy minimális barnázásom.De semmi jelét nem érzem a menstruáció közeledtének.

Vagy esetleg ez is egy jel?mivel a testhő még mindig jóval magasabb volt mint az átlag.

2010. aug. 10. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, tegnapi vagyok! Nálam a két hónap alatt még semmiféle vérzés nem volt, se barnázgatás, se rózsaszínezgetés. Tényleg menj el dokihoz szerintem, mert ő biztos, hogy tud Neked jó tanácsot adni és meg is vizsgál!
2010. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!