Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon hány hetes korban...

Ultrahangon hány hetes korban látni először a magzatot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
5 hetesen már látni lehet belőle egy foltot (petezsák), 6-7 hetesen már szívpulzálást is, de még ekkor is csak egy csomónak tűnik.
2010. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző jól mondta. 5 hetesen csak a petezsák látszik. 6 hetesen már a baba is (bár még nem sok :))
2010. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 5+3 hetesen voltam először dokinál,akkor volt 10 mm-es a petezsák,benne 3mm-es szikhólyag.aztán rá egy hétre 6+3 hetesen már 2,8 mm-es volt a babám és volt szívhangja.
2010. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen 13mm volt a petezsák és benne egy hajszálvékony kis vonal ami a doki szerint már a baba volt. 7+3 hetesen már volt szívhang is.
2010. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!