Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idősen lát ultrahangon...

Mennyi idősen lát ultrahangon magzatot a doki?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, 1 hete késik a mensim de nem lát semmit, de a tesztek pozitivak (3 db. is)
2008. márc. 28. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor már legalább 5 hetes vagy, akkor már a petezsáknak kellene látszódnia. hogy vizsgált hüvelyivel vagy hasival?
2008. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia,hüvelyit csinált meg kézzel vizsgált,de azt mondta nem lát méhen belül semmit....kiszélesedett nyálkahártya...ennyi...kórházba küldött...méhen kivüli gyanuval de azt sem látott
2008. márc. 28. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs cisztád sem?
2008. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem megvastagodott inkább? nem azt mondta? mert akkor tuti babás vagy!
2008. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cisztám nincs,és a papirra azt irta h kiszélesedett nyálkahártya....ha febr.18-án volt meg utoljára akkor már tuti h látnia kéne valamit?
2008. márc. 28. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el másik dokihoz is. Saját tapasztalatból tudom, hogy némelyik teljesen alkalmatlan erre a pályára. Több szem többet lát alapon. Na meg az ultrahang géptől is függhet. Nekem ennyi idősen már látszott. szerintem egy jó orvos, Nálad is látni fogja!!

Sok szerencsét!

2008. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!