Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most mi történik nemértem?

Vajon most mi történik nemértem?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 5. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
senki nem ir :(((
2010. febr. 5. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ne keseredj el.. nem vagyok görbeszakértő csak magam is hőmérőztem most harmadikat várom 11 hó kemény gyerekgyártás után...bocsi hogy hülyén fogalmaztam:)

nekem egy ilyen görbe folytatása mindig mensi volt.. elég sokat esett a hőmérsékleted, ami ugyan lehet véletlen és felmehet még a hőd, csak most valami bekavart..

ha régóta méricskélsz keress valami homeo-s segítséget vagy egyéb módszert.. nekem jópár hónap után egy Hsg derítette ki hogy le van záródva a petevezetékem... de egyik babám sem jött pikk-pakk.. elvileg a hormonjaimat nézve most nem is lehetnék terhes! szóval kitartás és jön a baba

2010. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
óóó már 2 éve megy a gyártás most kénne mennem a sotéba 3 napi vérvételre de szerintem a parázásomtol nem akar megjönni!!!:(((
2010. febr. 5. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy a parázástól nem jön meg. A ciklus második fele (a tüszőrepedéytől a vérzésig) mindig állandó: 12-16 nap. Ennél több NEM LEHET. Tüszőrepedés után 12-16 napra MINDIG MEGJÖN, akár parázol, akár nem (terhesség esetét kivéve, persze).


Namármost elég kár, hogy nem mérted a hőd mindennap. Így eléggé hiányos a görbéd. Csak tippelni tudok, hogy a 22. napodon lehetett a tüszőrepedésed. Ennek még csak 11 napja. Azaz holnap van a 12. ciklusnap, február 9-én meg a 16. ciklusnap. Holnaptól február 9-ig bármelyik nap megjöhet. Ha addig nem jön meg, akkor meg onnantól tuti, hogy késik, és lehet terhestesztelni.

2010. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Javítás (elírtam): holnap van a 12. nap ovu után, február 9-én meg a 16. nap ovu után.


Bocs!

2010. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!