Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem ma volt spermavizsgálat...

Férjem ma volt spermavizsgálaton. Nagyon rosszak ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Az eredmények:

Semen volumen (ml): 3,4

Spermium koncentráció (M/ml): 3

Spermium motilitás (%): 10


Megjegyzés: A=50%, norm. morf: 30%, FVS: nincs


Amikor az orvos közölte velem, hogy csak 3 millió a spermium szám, nekem ott minden megszakadt...

Annyira sokkolt, hogy nem tudtam semmit sem kérdezni.

FER 14-et ajánlotta, és 3 hónap múlva még egy vizsgálatot.


Aki jártas már ebben, az légyszi segítsen, hogy jobban megértsem.


2010. febr. 5. 16:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szióka!Elmesélem neked az én történetemet,és remélem erőt illetve reményt fog adni.

Mi a párommal 3 éve szeretnénk kisbabát,és egy éve derült ki a spermavizsgálaton,hogy látóterenként 1-1 spermiumja van csak.Gondolhatod egy világ omlott össze bennem mikor közölték,hogy csak és kizárólag lombikkal van esélyünk.Nekünk semmi gyógymódot nem javasoltak,mondván hogy ezen az eredményen semmi nem segít.Nem akrtuk elhinni a hallottakat.Minden erre való csodaszert kipróbáltunk de semmi nem segített,pedig horror ára volt mindnek.Kezdtünk beletörődni a dologba,és hónapokig nem is foglalkoztunk a témával.Aztán jött az influenzajárvány és a páromnak egy elég stresszes időszak.Emiatt elkezdte szedni a panax ginseng+multivitamin kapszulát,(DM-ben vettük,piros a doboza,és egy havi adag 600Ft)azzal a céllal,hogy erősítse az immunrendszerét,meg az idegeit:)

És lássatok csodát...nem csak azt erősítette meg egy fél havi adag...hisz jelenleg 11 hetes várandós kismami vagyok.3 hosszú év után...orvosok ide,orvosok oda...ezt nálunk egy sokkal feljebb álló hatalom dönti el,most már tudom!Remélem a történetem kicsit felvidított titeket...és próbáljátok ki a ginseng+multivitamint,mert mérföldekkel olcsóbb mint a ferr14 és mert nálunk ez bevált:Dpuszi

2010. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, hogy segítetek.

Ma megyek a nőgyógyászomhoz, hogy megnézze a leletet és írjon föl gyógyszert. A FER 14-et már megrendeltem.


Gratulálok a kismaminak, és köszönöm hogy megosztottad velünk a történetedet, egy isteni ajándék növöget a pocakodban. Boldog babavárást kívánok!

2010. febr. 6. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!