Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem ma volt spermavizsgálat...

Férjem ma volt spermavizsgálaton. Nagyon rosszak ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Az eredmények:

Semen volumen (ml): 3,4

Spermium koncentráció (M/ml): 3

Spermium motilitás (%): 10


Megjegyzés: A=50%, norm. morf: 30%, FVS: nincs


Amikor az orvos közölte velem, hogy csak 3 millió a spermium szám, nekem ott minden megszakadt...

Annyira sokkolt, hogy nem tudtam semmit sem kérdezni.

FER 14-et ajánlotta, és 3 hónap múlva még egy vizsgálatot.


Aki jártas már ebben, az légyszi segítsen, hogy jobban megértsem.


2010. febr. 5. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonlóak az eredményeink, csak 3 millió/ml és 5 ml összesen a sperma, és lombikra járunk. Azt mondta a doki, ennyivel nem érdemes semmit szedni :(
2010. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi is lombikra járunk 2.4 M-val.Hogy a lombikra a legjobbak legyenek a spermák,szedtünk E,C vitamint és maca vibét.Mellőzve van a forró vizes kádban fürdés. Olvastam már itt valakinek hogy a férje abba hagyta a kávézást és az is lendített a dolgon.Sok sikert
2010. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is fel a fejjel!

Én már túl vagyok az első nehézségeken.

Nekünk novemberben derült ki hogy elég rosszak apa eredményei, amellett hogy nekem is vannak gondjaim.

Jelenleg inszemre alkalmas a spermája de!most egy kúrát folytat: napi 2*1 Fer 14, 1000mg Cvitamin +600 mg E vitamin 3 hónapig, majd kontroll.

Semmi alkohol, semmi melegvizes ülőfürdő, nem hordja nadrágzsebben a mobilt.

De a legfontosabb, hogy bármi lessz is én akkor is szeretni fogom és kitartok mellette!!!

Kitartás neked is!

És még egy jó hír: egy hete derült ki egy jó ismeröről hogy babát hord a szíve alatt, pedig apukának is igen rossz volt az eredmény+anyuka pcos.A legszebb az egészben , hogy most akarták mind a ketten elkezdeni a gyógyszeres kúrát... de már nincs rá szükség!!

2010. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat!

Nagyon szomorú vagyok, nem gondoltam hogy ennyire nagy a baj.

2010. febr. 5. 17:48
 5/12 ketteske ***** válasza:
A kávé nem árt a spermáknak. Sőt, mozgékonyabbak lesznek tőle. Az én férjem állandóan kávézik 115 millió a spermaszáma és 80% mozgékony. Ma teszteltem pozit.
2010. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj nálunk 2,4mill a spermaszám ,én nagyon reménykedek.A doki azt mondta ez elég inszemre.Reméljük hogy növekedni fog mi mindent megprobálunk hogy sikerüljön spontán.Csak a végső esteben inszem vagy lombik. Szoritok nektek is.
2010. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Próbálom összeszedni magam és pozitívan gondolkodni, de jelen pillanatban összetörtem. Remélem sikerül megemésztenem és megtaláljuk a módját, hogy végre kisbabánk lehessen.
2010. febr. 5. 18:15
 8/12 A kérdező kommentje:
18:01-es, milyen kezelést kapott a párod?
2010. febr. 5. 18:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Urológus nekünk ezt ajánlotta:

"3 hónapig szedje a FER 14-et. Irassanak fel Chinotal tablettát a házi orvossal. 3x1-vel szedni szintén 3 hónapig."

Ezmellé még maca vibe (DM) c,e vitamin és cink! Kávét pedig inkább aktus előtt fél órával ajánlotta mert fürgébbek lesznek. Gyertyapózt feleslegesnek tartja, de mindenképp párna a medence alá, segíts a katonáknak!

És SENKI ne adja fel a reményt! Én se teszem! Nekünk pont ma jött meg a FER14! Írd be a keresőbe itt: FER 14 sok emberen nagyot segített!

2010. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
E-vit.,szelén,folsav C-vit. Nappi 3 kávé helyett 1 kávé, több pihenés.
2010. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!