Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt vkinek mostanában inszem?...

Volt vkinek mostanában inszem? Mit éreztetek utána? Vérzés volt utána? Ja, és hányadik inszemetek volt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kimondottan mostanában volt, októberben volt az ötödik (és sajnos mind sikertelen) inszeminációnk. Mindegyik után más és más "tüneteim" voltak,utólag visszagondolva valszínű ezeket az ember lánya bizony képes pszichésen is produkálni. hol szúrkált,hol fájt az inszem utáni kb.5-6.napon,a mellem is ugyanígy,hol fájt , hol nem. Mindegyiknél hittem,hogy ez babás jel, ha volt tünet azért,ha nem akkor azért. a sikertelenség oka nálunk ismeretlen, mind2en kivizsgálva és természetesen semmi problémára nem leltek. most lombik előtt állunk. Nem írtad,volt e már inszemed, vagy most lesz az első. Jótanács ami a tapasztalatra épül. Hinned kell végig benne (még akkor is,ha én nem a pozitívok táborát erősítem,ami a sikerességét illeti), tudom nagyon nehéz, de ne keress tüneteket. az utána lévő napokról: az első után 2 hét szabin voltam. nyaraltunk,mégsem sikerült, utána lévőknél 2-3 nap pihi volt,aztán folytattam ugyanúgy a mindennapokat ahogy máskor. Én nem véreztem a beavatkozások után, nekem a tüszőrepesztő szurik után másfél nappal voltak erős szúrkálásaim, és az inszem napján picit éreztem a hasam. de ennyi, egyéb érzéssel nem járt. Minden jót kívánok!
2010. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem novemberben volt a második és sikerült, de sajnos a babám szíve leállt közbe, így missed ab. lett a vége... most várnunk kell egy pár hónapot és utána ismét inszemet javasolt az orvosom! Egyébként akkor semmi tünetem nem volt, amit a babára lehetett volna fogni

2010. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekünk az első inszem volt. Pcos vagyok, férjem rendben van. Szurkál néha a pocim, de ennyi, semmi extra. Amikor nem sikerül az inszem, utána ki kell hagyni egy hónapot, és csak utána jöhet a következő?
2010. febr. 5. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Első válaszoló vagyok, mi egymás utánban voltunk az inszeminációkon. Drukkolok Neked, és mielőbbi pocaklakót!üdv. Eszti
2010. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!