Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik, azóta minden...

8 napja késik, azóta minden nap olyan érzésem van, hogy megjön, de nem. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Görcsöl az ölem,majd minden nap,nem nagyon,de görcsöl mintha meg akarna jönni.A mellbimbóm érintésre nagyon érzékeny. A teszten a második csík nagyon halványan látszódott.
2007. okt. 28. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem terhes vagy. Nálam is az első tesztnél csak halványan látszodott a második csik és 2 napra rá megismételtem és akkor már egyértelmüen kimutatta.
2007. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tüneteid alapján igen,és főleg hogy a teszt halvány csíkja is terhességre utal.Pozitívat csak akkor mutat,ha az is vagy.Gratula:-)Hogy megnyugtasd magad csinálhatsz pár nap múlva mégegyet,de de tuti ott a pocaklakó.
2007. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A halvány pozitiv is pozitiv!

A tüneteid alapján+a teszt,egyértelmű terhességre utal.

2007. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!