Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15-én kellett volna megjönnie,...

15-én kellett volna megjönnie, de nem jött. Jó időben végeztem a tesztet?

Figyelt kérdés
15-én kellett volna megjönnie, de nem jött. A kismama.hu kalkulátora szerint a beágyazódásomnak valahol 6-a körül kellett volna megtörténnie. Ma, azaz 18-án elvégeztem egy terhességi tesztet (HCG-Line), mely negatív eredményt mutatott. Jó időben teszteltem, bízhatok az eredményben? Előre is köszönöm!
2008. aug. 18. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg jó időben teszteltél, és már pozitívat kellett volna mutatnia, ha baba van, de van akinek csak később nő meg a hcg a szervezetében. Szerintem tesztelj újra pár nap múlva, és ha negatív ha pozitív, menj dokihoz, mert lehet, hogy más mikatt késik.
2008. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a cipőben járok,csak nekem ma pozitív lett.Ha baba lenne,már mutatni kéne,de azért ha nem jön meg,pár nap után ismételd meg,hátha csak kevés még a hcg a szervezetedben.Drukkolok!
2008. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A helyzet az, hogy a párommal védekeztünk rendesen (óvszer), ám az pár hete egyszer fennragadt. Jelenleg nem szándékozom teherbe esni. Az alacsony HCG szint viszont nem eredményezne enyhe menstruációt a terhesség korai szakaszaiban?
2008. aug. 18. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,ne aggódj. Amikor ugyanis egy nő nem várandós, annyira kevés a hcg a szervezetében,h szinte nincs is. Szerintem bízhatsz a tesztben,lehet,h pont azért késik,mert szeretnéd,h megjöjjön.Ne aggódj,nem lesz semmi baj.
2008. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Annyit még hozzáfűznék azért, hogy máskor mindig sok hüvelyváladékom van. Mostanában azonban épp, hogy nincs. Legutóbb, mikor párommal szeretkezni szerettünk volna sem voltam képes benedvesedni.

Sokszor érzem, hogy bármikor megjöhet... furcsa nagyon. Ez már a harmadik nap. Aggasztó azért.

2008. aug. 18. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
ez már idegi alapon lehet.
2008. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!