Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom eloszor megujjazott...

A barátom eloszor megujjazott en pedig kozbe kielégitettem es ő elment. Masnap nagyon rosszul voltam es igy megy naprol napra. Ugye nem lehet az hogy az ujja spermás lett es igy valami baj tortent?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
8-os bioszkönyv vége.. Ha nem ment beléd, nem lehet bajod... És nem egyik napról a másikra leszel rosszul. Légyszi, valakit kérj meg, h alaposan magyarázza el dolgokat, vagy nézz utána, mert nagyon sok, csúnya meglepetés érhet...
2008. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
De hogy kerülhetett volna az ujjára sperma?habár igen létezik ilyen is de 1000ből 1....ha arra gondolsz hogy esetleg terhes vagy és attól vagy rosszul akkor rosszul gondolod mert nem 1ik napról a másikra leszel roszzul ahhoz elkéne teljen 1-2 hét.szerintem nem kell aggódj,nem lehet gond.
2008. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Bocs, de sajnos lehet egyik napról a másik napra rosszul... Kicsi rá az esély, de én olvastam ilyen történetet: egy pár együtt volt, a nő már aznap éjjel vagy hajnalban hányt, stb., és később kiderült, hogy terhes... Felmerül persze a kérdés, hogy a két dolog (együtlét és hányás)összefügg-e, és nem lehetséges-e olyan variáció, hogy a nő pl. gyomorrontás miatt lett rosszul...

Ezt végülis bárki eldöntheti, ... szerintem kicsi rá az esély.

Szóval, mindig mindenre van némi lehetőség, de ha logikusan belegondolsz, nem lehetséges, hogy terhes legyél.

Pláne nem egy ujjtól :):P

Ha volt valami azon az ujjon, még akkor is kicsi az esély - de ez esetben inkább menj el orvoshoz!

2008. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes leszel a rosszullétek nem a következő naptól kezdődnek hanem jó pár nappal utána szóval a kettő tuti ne függ össze...

Most így a kérdésedre válaszolva csak annyit kérek, hogy próbálj meg helyesen írni, mert ha még én is észreveszem a hibáidat az már régen rosszat jelent.

2008. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mna de én felek az anyunak szolni rola ... :( na jo igaz ... ez szombaton este tortent es vasarnap reggel hanyingerem volt meg delutan is es most is aszem ... nekem azt mondtak tobben is hogy ha az ujja olyan volt bár ebben nem vagyok biztos csak erre gondoltam ... attol meg nem kel hogy terhes legyek
2008. aug. 18. 10:24
 6/13 A kérdező kommentje:
És most mit hogyjek ? mert azt is irtátok hogy lehet rosszul meg azt is hogy nem ... :(
2008. aug. 18. 11:12
 7/13 A kérdező kommentje:
sorry... elirtam... szal azt is irtátok h lehetek rosszul meg azt is hogy nem ... :( most akkor miwan ? :(
2008. aug. 18. 11:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi esély nincs rá. A hányás csak a bab 6.hete után jelentkezik.

Be se ágyazódott még,akkor mitől hánynál?

Attól a naptól,amikor megtörtént,számolj 12 napot és csinálj egy tesztet.

Szerintem 99%,hogy negatív lesz!

Sok sikert!

2008. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hm... hát en nem hánytam csak hanyingerem volt... ennnyi de már kezd jobbb lennni ... aszem mégis csak nektek van igazatok :) nagyon koszonom mindenkinek kai segitett :) :*
2008. aug. 18. 14:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!!!! A tuneteket csak bebeszeled magadnak. Annyira parazol egy esetleges nem kivant terhesseg miatt, hogy psziches alapon vagy rosszul, a sok stressztol meg felelemtol.
2008. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!