Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A páromnak eltört a gerince...

A páromnak eltört a gerince és nem érzi amikor elélvez, de babát szeretnénk! Vajon egy cseo spermium is elég a teherbe eséshez?

Figyelt kérdés
Van amikor csak ennyi jön neki.
2008. aug. 17. 16:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendes vagy! Ti már régóta probálkoztok,probálkoztatok?
2008. aug. 19. 15:37
 12/18 anonim ***** válasza:
igen én 22 honapja probálkozunk. nekem volt bajom nemvolt jo a hormonom. most beálitott a a doki és most várjuk az eredményt. és volt nyálkám most meg minden csak nement fel a hőm. szoval megint nemtudni semmit . mert mikor viszakelet volna mennem ultrahangra akkor sajnos nemtudtam viszamenni
2008. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez nálad is szomorú dolog. :-( De szerintem mind kettőnknél sikerülni fog a baba!!!!!
2008. aug. 19. 20:28
 14/18 anonim ***** válasza:
nagyon rendes vagy köszönöm!bárcsak ...
2008. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nálatok is fog sikerülni csak minden a pontos időn múlik. Szeressétek egymást és ez mindent megfog oldani.
2008. aug. 20. 19:33
 16/18 anonim ***** válasza:

köszi:)

elég nehéz mert most ugye első honap mire rendbejöttem de volt nyálka ,de a höm nemment fel . és most ugyérzem hogy megfog jönni mivel menzis érzéseim vannak:(ez van. de már idegileg nemtudom meddig birom. nehéz mer sok kismamát lárok. pedig faluban élek

2008. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én is ki vagyok mert a hőm ugrál és a diagramm szerint nem volt pé. Ma megyek nődokihoz remélem mond vmi bíztatót és a clostibegy nem okozott cisztát.Írjál majd.
2008. aug. 21. 11:19
 18/18 anonim ***** válasza:

hát én nemtudom meddig birom. egyre roszebb mert először én 1 év után mentem dokihoz. és clostiti irt. de megvékonyitotta a closti a méhnyálkahártyámet. igy gondolta a doki nemez a megoldás vettek vért és ottderült ki magas a prolaterin szintem. sajnos:(

JOISTENNEK HÁLA 3 hét alatt rendbejött,pedig annyit izgultam hogy meddig kell várni mert sokan irták nekem hogy volt aki fél évig szedte és volt aki 5 évig. most rendejöttem és visdzarendelt a doki ultrahangra hogy van e peteérés. és most nemtudtam elmenni. igazábol a 9 napon volt nyálkám és gondoltam ha elmegyek a 12 napon ultrahangra akkor 4 napos leszek és ha elmegy ezmiatt?szoval nemmentem. ma már bánom mert most nemtudom mivan ez a 30 napom és menzis érzéseim vannk de nemakar megjönni.ti miota probálkoztok?

nyugodtan irhatsz e-mailt.én nemtudok neked mert te nemraktad ki az e-mail hozáférést.

2008. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!