Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A páromnak eltört a gerince...

A páromnak eltört a gerince és nem érzi amikor elélvez, de babát szeretnénk! Vajon egy cseo spermium is elég a teherbe eséshez?

Figyelt kérdés
Van amikor csak ennyi jön neki.
2008. aug. 17. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elég lehet. Válasszátok meg jól az időt, és próbáljatok minél több akciót.
2008. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

elég lehet,persze!

mielőbbi felépülést neki!

2008. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben erdemes elgondolkodni az inszeminacion.

Parod tobb adag spermat ad, amit megtisztitanak es jo kis koncentratumot csinalnak belole, es az orvos a peteeresedkor befecskendezi a mehbe a spermat. Elotte stimulaljak a ciklusod es uh-gal kovetik a peteerest a meg jobb eredmeny erdekeben.

Minden jot!

2008. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ellent kell mondjak, nem elég egy csepp a teherbe eséshez. Egy bizonyos spermaszám alatt, hiába van jó mozgású, élő spermium, nem tudja teherbe ejteni a partnert a férfi.

Valóban az asszisztált reprodukció (inszem) jelenthet megoldást, ha tartósan kevés ejakulátumot tud csak a partnered adni.

2008. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

eltört a gerince?nagyon sajnálom!

szerintem is simán teherbe eshetsz igy is. sok sikeret neketek

2008. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
neharagudj hogy ezt megkérdezem de nemrosz szándékbol teszem.és felépült rendesen hogy eltört a gerince?
2008. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem sajnos :-( nem épült fel.De én így is szeretem! :-)És remélem lesz babonk!Ma volt pé.-m és ma sikerült alkotnunk! remélem sikerült.
2008. aug. 17. 21:26
 8/18 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom. bisztosan lesz babátok:)

de lehet hogy még felépül a párod halottam már ilyet.dokitok mit mond?mert ha nemjönne ösze akkor beültetéskor tuti öszelehet hozni. de szerintem igyis simán öszejön majd.párod igy mitdolgozik?

2008. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A párom a banki életben dolgozik,sajna nem hiszem, hogy fog javulni.... :-(( De én kitartok mellette!! Remélem mihamarabb összejön a baba és végre boldogok lehetünk. Köszönöm a bíztatást!!
2008. aug. 18. 19:01
 10/18 anonim ***** válasza:
bisztos öszejön.főleg ha ennyire szeretitek egymást. és hiszem hogy a párod rendbefog jönni. szerintem igy lesz majd meglátod:)
2008. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!