Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérképpel kapcsolatban SHBG...

Vérképpel kapcsolatban SHBG 175,90nmol/L ez magas?

Figyelt kérdés
LH 48,51IU/I FSH:26,68IU/IProgeszteron:',100nmol/L Ösztradiol:244,0pmol/L Freetesztosztereon:1,33% Totáltesztoszteron:2,340nmol/I SHBG 175,90nmol/L. Sajnos ciklusnapot nem tudok mellé írni mert nagyon zavaros a mensim.Ultrahangon voltam az ottani eredményem:Nyálkah.:3,9mm jobb ovárium:25X11mm a balt azt csonkolták tehát nem nagyon mérhető,A jobb ov.tüszök nélkül. Szeretnék tanácsot és véleményeket kérni.A doki azt mondta hogy nagyon nagy eltérések nincsenek,kaptam Norculotot ami meghozta a mensim,most vagyok félidőben és ma volt ultrahang.Azt tanácsolta hogy 1-2-3-rom hónapot várjunk mert a norculot befolyásolja a következő honapokban a menzeszt.Háát nem tudom mit tegyek!!???:(((
2010. febr. 1. 13:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!